Skocz do zawartości

Gry same się minimalizują


AUDIRS6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż mam kolejny problem iż podczas grania gra mi sie minimalizuje na pasek, nie wiem dlaczego mam problem z grami GTA san andreas multiplayer i Ojciec Chrzestny 2 (Godfather 2) gram ok. 7 min i gra sie minimalizuje potem też gdzieś po ok. 8 min gra sie minimalizuje nawet jak gra jest włączona nic nie robie mam włączone menu to sie minimalizuje. Szczerze czytałem na innych forach ze to może sie jakaś informacja pojawiac i dlatego sie minimalizuje ale ja zadnej inf. nie widze a pozatym chyba az tak czesto by sie ta inf. nie pokazywała nic nie grzebałem wiec nie wiem czemu tak sie stało. Czekam na odp.

 

Wiem że to jest w logach ale napisze by nie szukac;Mam win 7 64bitowego x64

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

AUDIRS6 dlaczego Ty ciągle mieszasz wirusy do sprawy i jak bumerang wraca hasło "jeefo".

 

Podtrzymuję: moim zdaniem podejrzany AVG. Tryb gry włączony, sprawdzone wyłączanie osłon, ale to i tak za mało by wykluczyć AVG, który i tak działa w tle. Tymczasowo go odinstaluj, sprawdź czy występuje minimalizacja. Jeśli efekt ustąpi = masz wytypowanego delikwenta.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Przypominam ponownie: masz 64-bitowy system. Infekcje, o których wyszukujesz sobie informacje, mają się nijak do platformy i co istotne do logów. Logi sprawdziłam. Znaków infekcji brak. Przy okazji: sam AVG też siedzi cicho. Za to podałam Ci link, który opisuje sytuację jakby żywcem wyciągniętą z Twojego systemu z przyczyny AVG. Tak więc są tu większe podstawy, by podejrzewać AVG. Nie wykluczony i inny proces, ale AVG nie jest tu zweryfikowany dostatecznie, by móc go całkowicie wykluczyć.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...