Skocz do zawartości

Brak połączenia z Internetem - object not found on HP ILO3


campione

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Internet do tej pory działał bez zarzutu (prawie rok), wczoraj nagle padł, a teraz za każdym razem jak próbuję otworzyć kartę i połączyć się to pojawia mi się komunikat "Object not found. Requested url was not found on HP iLO3". Nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić (na wikipedii czytałem co to jest ILO, ale w żadnym razie nie mówi mi to co mogę z tym zrobić).

 

Problem dotyczy komputera stacjonarnego (Win XP), Internet mam w UPC, ale to chyba nie wina dostawcy bo na laptopie net śmiga bez zarzutu.

 

Próbowałem restartować modem. Ktoś polecił mi zmianę DNS, jednak jest to niemożliwe, gdyż po przejściu do Połączeń sieciowych w Panelu Sterowania i wybraniu "właściwości" pokazuje się komunikat "wystąpił nieoczekiwany błąd", to samo pojawia się po dwukrotnym kliknięciu LPM.

 

Komputer skanowałem Malwarebytes-AntiMalware - znalazł jedną infekcję w dodatku w katalogu, który ma przynajmniej pół roku.

Skanowałem też Eset Smart Security- jednak nie znalazł on nic(ESS używam na co dzień).

 

Malware co chwilę pokazuje mi taką informacje:

Połączenie z 208.73.210.79 zostało zablokowane (domyślam się, że to jakieś IP, te numery się co chwilę zmieniają)

Typ połączenia: wychodzące.

 

 

Próbowałem zrobić logi OTL, jednak zarówno otl.exe, otl.com jak i otl.scr nie działają - pokazuje się komunikat błędu i zamyka się okno.

 

Zrobiłem logi DDS, GMER i RSIT, wstawiam je poniżej:

 

Log z Malware - TU

 

Komunikat z błędu OTL - TU

 

DDS tu utworzyły się takie pliki : info, Attach, DDS,

 

GMER - TU

 

RSIT - TU

 

Będę wdzięczny za każdą pomoc!

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
(...) po przejściu do Połączeń sieciowych w Panelu Sterowania i wybraniu "właściwości" pokazuje się komunikat "wystąpił nieoczekiwany błąd", to samo pojawia się po dwukrotnym kliknięciu LPM.

 

1. Może na początek przerejestrowanie bibliotek systemowych opisane w KB824923.

 

2. Dodatkowo, możesz zresetować pewne dane relatywne do poboru właściwości kart. Start > Uruchom > regedit i w kluczu

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Network

 

Skasuj wartość Config. Zresetuj system.

 

 

Całkiem możliwe, że błąd OTL i błędy w systemie mają wspólne źródło (wyrejestrowany / brakujący plik systemowy).

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...