Skocz do zawartości

Jak zmniejszyć ping w grach


gruby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam internet z Dialogu jako że jestem graczem cs niski ping jest dla mnie podstawą tak więc napisałem do nich oni mi kazali zrobić rożne testy .

Tak więc zrobiłem testy Traceroute ping netstat ipconfig all speedtest i wszędzie wykazywało że mam pingi 60-80 przy internecie 2 mb to lekka przesada z resztą ja wiem że większość pewnie tak ma ale ja próbowałem pisałem do nich a oni bezczelnie mi automatem spamowali . Albo że wszystko jest w porządku takie pingi są okej albo że wina komputera wirusy itp. Poprosiłem ich o fast path i znów pisali z automatu że z przyczyn technicznych nie mogą uruchomić ...

 

Tak więc nie wiem co zrobić jakiś sposób na zmniejszenie pingu samemu przekierowania jakieś ? MAM Router .

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Proszę tutaj masz cały zestaw co wysyłałem do operatorów dialogu i nic nie stwierdzili patrząc na niego :x ( Speed test jest też tam ) nawet nie chcieli przerzucić mnie na fast-path :(

http://imageshack.us/g/695/ipconfigu.jpg/

 

Czy ping ma coś do prędkości internetu bo mam 2 ale chyba skusze się an 10 ?.

cfosspeed czy ten program rzeczywiście pomaga i zmniejsza ping czy placebo ? :))

 

Ogólnie różne serwery cs ale ping cały czas taki sam ; /

Odnośnik do komentarza

Proszę tutaj masz cały zestaw co wysyłałem do operatorów dialogu i nic nie stwierdzili patrząc na niego :x ( Speed test jest też tam ) nawet nie chcieli przerzucić mnie na fast-path :(

To jest temat-rzeka. Za wiele nie zdziałasz. Żaden ISP nie chce tego zmieniać.

 

Czy ping ma coś do prędkości internetu bo mam 2 ale chyba skusze się an 10 ?.

Tak, ale to nie jest ścisła zależność.

Zdecydowanie więcej zależy od infrastruktury.

 

cfosspeed czy ten program rzeczywiście pomaga i zmniejsza ping czy placebo ? :))

Generalnie placebo. Możesz popróbować, ale według mnie za wiele to nie zmieni.

 

https://www.fixitpc.pl/topic/4745-internet-i-sieci-faq/

Wyłącz IPv6 według tego (gdzieś tam w połowie jest opis przy okazji zrywania połączeń).

Odnośnik do komentarza

ajć niestety nie pomogło ; / jest jeszcze jakaś magiczna opcja dzięki której bede zadowolony :thumbsup: ? :)

 

Jakieś przekierowania na szybsze serwery ? Bo pisząc do nich raczej nic nie zdziałam oprócz nerwów przez ten automat :blink:

Nie rozumiem jak to jest że jedni mają pingi po 20 a innym walną po 80 100 cała ulica tak ma co gramy w tą grę i chcemy to zmienić ale nie wiemy jak więc tylko ja próbuje :x

 

cfosspeed < powiem tak niby pingu nie zmniejszył ale stabilizuje lagi ogólnie coś tam dał :D

Szkoda że głupiego fast-path nie dadzą bo podobno zmniejsza o 30 ping ale gubi pakiety :X

 

tak więc co proponujesz jestem gotów na wszystkie modyfikacje prócz reinstal windowsa :D Dodam że nie mam wirusów często piccaso pomaga mi czyścić komputer :P

Odnośnik do komentarza

Ponieważ posiadasz Windows Vista, która po dużej liczbie niedoróbek związanych z implementacją stosu TCP/IP w Windows ma w miarę normalne rozwiązania, to za wiele nie mogę Ci już doradzić. Możesz przelecieć całe FAQ od tego miejsca i wykorzystać te bardziej nadające się do Twojego przypadku rady, przy czym zmiana MTU i RWIN Cię nie dotyczy (powody podane zdanie wcześniej).

 

https://www.fixitpc.pl/topic/4745-internet-i-sieci-faq/page__p__34814#entry34814

 

Też mam 2 mbps, tyle że w TP S.A. i mam podobne wyniki. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz.

Odnośnik do komentarza

cześć wróciłem bo to jest nie do zniesienia :x I mam do cb kilka pytań.

Co mogę napisać do "panów" z " pomocy technicznej " aby mieć jakieś szane wygrać z tym bo to jakaś paranoja piszę i cały czas odpisują automaty nawet nie podadzą powodu;/

Chciałbym wiedzieć jakie argumenty mogę przedstawić czysto związane z ich siecią bo zauważyłem że wiele osób co ma dialog narzeka na te pingi tak jak i moje osiedle.

Może ich postraszyć federacją konsumentow :)

A tak na poważnie :

Może ty mi poradzisz bo szukam pomocy wszędzie :)

Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu Dialog został kupiony przez Netię, więc szanse, że będą się czymkolwiek przejmować są jeszcze niższe niż wcześniej. :)

 

Z dostawcą Internetu raczej nie wygrasz, chyba, że problem dotyczy szybkości połączenia i różnice są znaczne. UKE przygotowuje jakieś regulacje dotyczące takich przypadków, jednak nie spodziewałbym się ich wcześniej niż w ciągu roku. W umowie masz określoną prędkość połączenia, jednak nikt nie określa czasu pingów, nad tym się praktycznie nie da panować, a już na pewno zmniejszać.

Odnośnik do komentarza

a jednak się przejęli :) Przyjechał pan z obsługi popatrzył i zauważył że mam zle wpięte kable z filtrami najlepsze jest to że oni sami mi to podłączali :) poprzestawiał wszystko dobrze no i ping 48 w cmd sprawdzaliśmy .

Jeszcze powiedział że mam płaskie kable które " głuszą " czy coś w tym stylu i zaleca się mieć okrągłe no i komputer bliżej gniazdka albo gniazdo bliżej komputera .

 

Ale najgorsze jest to że ping ładnie jest tylko w grze na której mi najbardziej zależało nic się nie zmieniło dalej jest taki wysoki , tak więc co mam zrobić i z jakiej dziedziny może być taki problem , bo skoro spadły z 60-70 na cmd to na grze powinny chyba również , dodam że na każdym serwerze mam takie same pingi 45-50 czyli taki jak miałem przed zmianą :x

 

co mogę tutaj dodać od siebie :x

 

nternet Dialnet 2mb

intel core2quad 2,4

Gf 8600 GTS + Ultra chłodzenie ( Wentylator wolnostojący ponieważ moja karta nie ma wiatraczka a osiągała temp 110 stopni podczas gry :) )

2 gm ram

Najnowsze stertowniki

0 wirów + defragmentacja , Czysty całkiem

Wszystkie " tricki" na zmniejszenie pingu użyte

 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Ale najgorsze jest to że ping ładnie jest tylko w grze na której mi najbardziej zależało nic się nie zmieniło dalej jest taki wysoki , tak więc co mam zrobić i z jakiej dziedziny może być taki problem , bo skoro spadły z 60-70 na cmd to na grze powinny chyba również , dodam że na każdym serwerze mam takie same pingi 45-50 czyli taki jak miałem przed zmianą :x

To już wina serwera, z którym się łączysz, a nie Twoja.

 

Wykonaj jeszcze raz raport Net-logiem. Zobaczymy, co się zmieniło.

Odnośnik do komentarza

http://wklej.to/rGrPF < Proszę smile.gif

 

Chodzi o serwer gier czy operatora ?

ten pan co był to powiedział że poniżej 46 nie da rady zejść bo dialog tak ma tpsa ma 30 i on nic z tym nie zrobi to spytałem o fast path i że nie chcą włączyć mi go to powiedział " jak by chcieli to by zrobili " a tam mi mówili że nie mogą z przyczyn technicznych .

Czy takie zmienienie na fast path pomogło by zmniejszyć pingi w grze ?

 

PS : czemu mam tyle kart tunelowych ? smile.gif

Widzę że z tym badaniem cmd wp.pl jakaś ściema bo wpisując " ping www.wp.pl -t " wyskakuje 46 ms a podglądając loga na fixitpc.pl 60-80 . Ten pan tylko mi poprzestawiał kable nic nie zaglądał i kazał wymienić kable i czy rzeczywiście może być wina kabli że za daleko mam komputer i płaskie kable które szumią ?

Odnośnik do komentarza

Ping nie jest wartością stałą. To jest pomiar.

Więcej: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ping

 

czemu mam tyle kart tunelowych ?

Tunelowanie IPv4 po IPv6. Zazwyczaj jest tego w cholerę. Ja też tak mam.

Pisałem o tym parę postów wyżej. Czasami sprawia problemy, ale nie jest to na 99,(9)% Twój przypadek. Niemniej jednak, możesz sprawdzić to co opisywałem w FAQ.

 

Chodzi oczywiście o serwer gry.

 

ten pan co był to powiedział że poniżej 46 nie da rady zejść bo dialog tak ma tpsa ma 30 i on nic z tym nie zrobi

Pozdrów gościa ode mnie.

Widać, że podstawowej wiedzy nie ma albo stosuje takie skróty myślowe, że nie umie nic przekazać.

 

to spytałem o fast path i że nie chcą włączyć mi go to powiedział "

Norma. Nic z tym nie zrobisz. Temat był już szeroko w sieci opisywany.

Odnośnik do komentarza

Microsoft Windows [Wersja 6.0.6002]
Copyright (c) 2006 Microsoft Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

C:\Users\Rafal>ping gamepad.pl

Badanie gamepad.pl [85.232.244.50] z 32 bajtami danych:
Odpowiedź z 85.232.244.50: bajtów=32 czas=41ms TTL=58
Odpowiedź z 85.232.244.50: bajtów=32 czas=42ms TTL=58
Odpowiedź z 85.232.244.50: bajtów=32 czas=41ms TTL=58
Odpowiedź z 85.232.244.50: bajtów=32 czas=42ms TTL=58

Statystyka badania ping dla 85.232.244.50:
   Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
   Minimum = 41 ms, Maksimum = 42 ms, Czas średni = 41 ms

C:\Users\Rafal>

 

Pingowanie serwera gier :x

Tak więc nie wiem co teraz może wysłać im ten cały raport o tym pingu ?

Chyba nic się nie da zrobić :<

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...