Skocz do zawartości

klawiatura na usb


DragonFire

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przejściówka też nie działa. Podpiąłem, ale klawiatura w ogóle nie reaguje.

 

Czytałem na necie, że większość klawiatur na USB tak ma. I jedyne, co może pomóc, to zmiana płyty głównej na taką, która włącza USB przed załadowaniem się systemu. Ale jak widzę, ja takiej nie mam :(

 

Edit!:

Działa!

Błąd był w tym, że jak nie masz podpiętej klawiatury pod PS/2 to wejście jest chyba wyłączone i jak się przepnie na przejściówce, to nie działa. Trzeba dopiero zrestartować kompa i jest git. Ufff, jeden problem z głowy.

 

Teraz pytanie, po kiego robią klawiatury na USB, które w DOSie nie działają? Jakbym chciał puścić takiego MHDD, to pewnie też nie działa.

Odnośnik do komentarza
Teraz pytanie, po kiego robią klawiatury na USB, które w DOSie nie działają? Jakbym chciał puścić takiego MHDD, to pewnie też nie działa.

Nie wiem kto Ci naopowiadał takich bajek że nie działają, może są takie ale ja się jeszcze nie spotkałem. Faktem jest że na USB działają bez restartu, natomiast PS nie wykrywa automatycznie klawiatury i trzeba restartować.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...