Skocz do zawartości

Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam poważny problem mianowicie kiedy chcę odpalić niektóre programy exe wyskakuje mi komunikat: "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b)"

Poświęciłem dziś cały dzień aby uratować kompa przed formatem niestety nie udało mi się tego naprawić.

 

Komputer został przeskanowany:

 

- ESET NOD 32

- Ad aware

- HitmanPro35_x64

 

i dokładnie wyczyszczony jakiś większych wirusów nie było kilka jakiś ciasteczek itp.

 

Próbowałem także czyścić (porządkować) rejestry:

 

- CCleaner

- RegCure

 

bez efektu

 

przeinstalowywałem:

 

Wersje 32-bit

Microsoft Visual C++ 2005

Microsoft Visual C++ 2008

Microsoft Visual C++ 2010

Wersje 64-bit

Microsoft Visual C++ 2005

Microsoft Visual C++ 2008

Microsoft Visual C++ 2010

 

oraz

 

.NET Framework 4

 

Wszystko to bez efektu Proszę pomóżcie bo ja już nie mam pomysłów co zrobić :(

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

 

Widziałem ten temat ale tam jest problem że użytkownik posiadał wirusa a u mnie jest jakiś inny problem.

 

Trzeba też zwrócić uwagę że tam jest komunikat:

 

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc000007b)

a u mnie

Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b)

 

Niby drobiazg ale to oznacza że chyba chodzi o coś całkowicie innego.

Odnośnik do komentarza

1.Pobierz Process Monitor http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb896645 i uruchom go

2.Uruchom następnie dowolny program z którym masz problem, tylko w poście napisz dokładną nazwę pliku *.exe dla jakiego było robione śledzenie.

3.Ggdy badany program zwróci błąd zapisz log w Process Monitor w formacie *.PML,spakuj go w WinRAR lub 7-zip,shostuj go gdzieś a do posta wklej linka do shostowanego loga.

Odnośnik do komentarza

Problem Rozwiązany! :D Wielkie dzięki wam za pomoc i Tobie Flavius za to że mnie zainspirowałeś i doszedłem o co chodzi.

 

Rozwiązanie problemu podaje poniżej tym którzy będą mieli taki sam problem. A istnieje realna szansa że takowi się pojawią.

 

Potrzebowałem zainstalować

 

- .NET Framework 4

oraz

- XNA Framework Redistributable 4.0

 

do gry Terraria ta informacja może mieć też znaczenie.

 

Któryś z tych dwóch programów nie dał się zainstalować (już nie pamiętam który to był). Ktoś doradził aby podmienić pliki mscoree.dll w folderze C:\Windows\System32 oraz C:\Windows\SysWOW64

Tak też zrobiłem programy zainstalowały się bez problemu ale jak widać od tamtej pory wyskakiwał wyżej wymieniony błąd - Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b)

Na całe szczęście zostawiłem też stare pliki. Dziś rano podmieniłem je z powrotem i wszystko śmiga nie ma już żadnych błędów w plikach exe.

 

Do tych którzy mają ten sam problem i niestety na stałe usunęli oryginalne pliki mscoree.dll Moje GG 6191525 w razie co służę wysłaniem owych pliczków.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz Wszystkim Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...