Skocz do zawartości

[HP 6710s] Komputer niesamowicie muli.


IdiotkaX

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 10 letni laptop HP 6710s. Od około 3 tygodni niesamowicie muli, głównie na przeglądarce Chrome (w sumie głównie jej używam). Ale gdy mam otwarte inne programy, to też nie działa płynnie. Nigdy mi się z nim takie rzeczy nie działy. Nie mam pojęcia czego to może być wina. Może to jakiś wirus, chociaż avast nic nie wykrył.
Proszę o sprawdzenie logów. 

Addition.txt

FRST.txt

GMER.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dodatkowo dodaj proszę raporty (foto) wymagane przez dział HARDWARE (HWINFO i CrystalDiskInfo) możliwe, że to jakieś problemy sprzętowe.
https://www.fixitpc.pl/topic/155-zak%C5%82adanie-tematu-jakie-informacje-podawa%C4%87/?do=findComment&comment=132054

Czy sprawdzane były temperatury? Czy nic się nie grzeje, nie bucha gorącym powietrzem? Komp był czyszczony nie dawniej niż 6-12 miesięcy? Pasty termoprzewodzące były wymieniane?
Dodaj foto z zakładki SENSORS w HwInfo - tak by było widać temperatury.
https://www.fixitpc.pl/topic/155-zak%C5%82adanie-tematu-jakie-informacje-podawa%C4%87/?do=findComment&comment=132168

Odnośnik do komentarza

W raportach brak oznak infekcji, a kosmetykę pomijam, bo po pierwsze jest malutka i nie istotna, a po drugie nie wiem czy to nie pogorszy problemu z komputerem. To dziesięcioletni sprzęt i niestety tutaj raczej nic innego niż Hardware zawinić nie mogło.

 

Widzę, że był używany DLL-Fixer, a to wątpliwy twór integrujący w pliki systemowe.

W takim razie proszę o pełny skan za pomocą Mlawarebytes AntiMalware, który jest u Ciebie zainstalowany (= robisz tylko kompleks aktualizacji). Jeśli coś wykryje to niczego nie usuwaj, a dostarcz raport.

Odnośnik do komentarza

Powinno się czyścić lapka z kurzu i wymieniać pasty termoprzewodzące co około 12 miesięcy max. 2 lata to kupa czasu, może być zasyfiony, mogą padać konkretne podzespoły.

 

Nie zrobiłaś raportów, o które prosiłem.

 

Do tego...muszę napisać...nie wiem jakie mniemanie o sobie/poczucie własnej wartości trzeba mieć, by nadać sobie nick "Idiotka".

 

Nie, nie zrobiłam. Stwierdziłam, że chyba lepiej kupić nowego lapka. Obecnego z kurzu czyszczę, ale tego że trzeba wymienać pasty nie wiedziałam (dziękuję za info).

 

A co do nicka, jeśli nie wiesz jaka jest jego etymologia, to proszę nie komentuj ;-) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...