Skocz do zawartości

Witamy na forum Fixitpc.pl
Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto. Rejestracja jest darmowa, prosta i umożliwia pełny dostęp do funkcji forum.
Zdjęcie

Mail.Ru samoczynnie otwierające się strony

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

tamir

tamir

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 45 postów
Podczas uruchomienia pobranego z internetu patcha do gry system zapaskudziłem jaklimś ruskim dziadowstwem. AdwCleaner sporo mi oczyścił ale pozostały jeszcze śmieci samoczynnie odpalające się w przeglądarce hxxp://plainblogs.com/zpg/minzdrav/  i  hxxp://top9blog.com/qazsm Proszę o pomoc w ich oczyszczeniu. Załaczam logi:

Załączone pliki

Użytkownik Rucek edytował ten post 19-05-2017 - 22:59

Windows 7 Ultimate 64bit  Procesor: AMD Phenom II X4 840 3.2GHz Płyta gł: GIGABYTE GA-880GA-UD3H DDR3 16GB Grafika: NVIDIA GeForce GT 630 (2048 MB) Ochrona:NIS2014 Router: Livebox 2.0

tamir

tamir

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 45 postów

W oczekiwaniu na odpowiedź przeskanowałem system <Malwarebytes> w trakcie skanowania uruchomił się <NIS> wykrywając Trojan.Zbot Malwarebytes wykrył Trojan.Boaxxe.Generic Jak na razie sytuacja się nieco poprawiła <mniej reklam wyskakuje>ale na pewno potrzebne będzie czyszczenie. Nowe logi załączę na sygnał moderatora aby się nie przedawniły.    Załaczam raporty Malwarebytes i NIS'a   

Załączone pliki

Windows 7 Ultimate 64bit  Procesor: AMD Phenom II X4 840 3.2GHz Płyta gł: GIGABYTE GA-880GA-UD3H DDR3 16GB Grafika: NVIDIA GeForce GT 630 (2048 MB) Ochrona:NIS2014 Router: Livebox 2.0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych