Skocz do zawartości

Witamy na forum Fixitpc.pl
Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto. Rejestracja jest darmowa, prosta i umożliwia pełny dostęp do funkcji forum.
Zdjęcie

"Syfy" w przeglądarce adwcleanner nie odpowiada

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

luckyskill

luckyskill

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

Hej, ostatnio zauważyłem, że w moim przeglądarce pojawiła się jakaś dziwna strona jako wyszukiwarka, pobrałem adwcleanner który wykrył 37 problemów, ale gdy klikam w "oczyść" to program pozostaje bez odpowiedzi. Użyłem również problemu Hitmanpro, coś tam poczyścił, ale jednak nie pomógł: http://wklej.org/id/3117849/

Załączone pliki

Rucek

Rucek

Moderator

• Moderatorzy
  • 1455 postów

Zasady działu - brakuje 2 logów - uzupełnij. AdwCleanera nie odpalaj na razie sam. Dołącz nowe raporty.

"All this has happened before, and all this will happen again" - Battlestar Galactica

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu.

luckyskill

luckyskill

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

Próbowałem 4 razy przeskanować system GMAR'em, ale za każdym razem wyskakuje mi blue screen

0dbf09607cdc73e2.jpg

Miszel03

Miszel03

Moderator

• Moderatorzy
  • 1169 postów

Pomiń, niebawem podam instrukcję dezynfekcyjne. 

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu.

luckyskill

luckyskill

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

I co z tym dalej robić?

Rucek

Rucek

Moderator

• Moderatorzy
  • 1455 postów

Czekać na Miszela.

"All this has happened before, and all this will happen again" - Battlestar Galactica

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu.

luckyskill

luckyskill

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

Pomiń, niebawem podam instrukcję dezynfekcyjne. 

Udało Ci się coś zrobić?

Miszel03

Miszel03

Moderator

• Moderatorzy
  • 1169 postów
No nie, przecież czekam na raporty.

Zasady działu - brakuje 2 logów - uzupełnij. AdwCleanera nie odpalaj na razie sam. Dołącz nowe raporty.

• Owszem GMER odmawia, więc go pomijasz.
  • Rucek wspomniał przecież o dwóch logach. Brakuje trzeciego obowiązkowego pliku FRST Shortcut.

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu.

luckyskill

luckyskill

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

Okej, wszystko dodane.

Załączone pliki

Miszel03

Miszel03

Moderator

• Moderatorzy
  • 1169 postów

W raportach brak oznak infekcji. Na jaką stronę wyszukiwarka została podmieniona? 

Reklamy mogą być spowodowane instalacją uTorrent. Sugeruję go wymienić na czystego klienta Torrent, np qBitTorrent. 

Wyciągnij mi plik z raportem dot. detekcji od AdwCleaner. Znajdziesz go w C:\AdwCleaner.

Jeśli chodzi zaś o program HitmanPro to ten niczego nie wykrył oprócz plików ciastek. 

luckyskill

luckyskill

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 19 postów

Poniżej dodaje raport z adwCleanera, nie mniej jednak w dalszym ciągu coś blokuje program, ponieważ po kliknięciu w "oczyść" adwCleaner ma status "bez odpowiedzi"

Załączone pliki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych