Skocz do zawartości

Programy i przeglądarka nie łączą się z siecią przy sprawnym połączeniu


zupes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, żaden z programów nie łączy się z siecią zarówno z routerem jak i sieciami np.z telefonów. 9 maja pobierane były aktualizacje laptop na baterii pracował,możliwe że brakło prądu,do dzisiaj pokazuje  /pobrano 45%.../  i koniec. Od tego czasu łącze siadło. Google chrome komunikat /łącze z hostem/ i nic. Avast w ogóle nie reaguje, inne programy próbują i nic. Zrobiłem przywracanie systemu z 14 kwietnia i zaczęło działać, po przyjściu z pracy znów to samo. Nie potrafię wyciągnąć więcej informacji od pozostałych użytkowników. Załączyłem hwinfo i net log 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam, żaden z programów nie łączy się z siecią zarówno z routerem jak i sieciami np.z telefonów. 9 maja pobierane były aktualizacje laptop na baterii pracował,możliwe że brakło prądu,do dzisiaj pokazuje  /pobrano 45%.../  i koniec. Od tego czasu łącze siadło. Google chrome komunikat /łącze z hostem/ i nic. Avast w ogóle nie reaguje, inne programy próbują i nic. Zrobiłem przywracanie systemu z 14 kwietnia i zaczęło działać, po przyjściu z pracy znów to samo. Nie potrafię wyciągnąć więcej informacji od pozostałych użytkowników. Załączyłem hwinfo i net log 

Sprawdzałem w trybie awaryjnym z obsługą sieci wszystko działa normalnie 

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem laptop w trybie awaryjnym z siecią i wszystko działało poprawnie oprócz avasta, postanowiłem go w trybie awaryjnym odinstalować. Za pomocą funkcji Zmień pokazało się okno konfiguracji avasta, nacisnąłem Napraw, avast zaczął pobierać i "Zakończono sukcesem". Po powrocie do normalnego trybu windows dociągnął aktualizacje, restart i wszystko działa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...