Skocz do zawartości

Windows 10 - Błąd 1068. Brak połączenia z internetem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

od paru dni na jednym z komputerów pojawił się problem z połączeniem z wifi (pozostałe komputery normalnie łączą się z netem, więc problem raczej nie leży po stronie routera czy dostawcy internetu). Problem, który zlokalizowałem to "Błąd 1068. Uruchomienie usługi zależności lub grupy nie powiodło się"

 

 

Zainstalowanie najnowszych sterowników do karty sieciowej nie pomogło. Kombinacja ipconfig /flushdns, release, renew również.

 

Czy były instalowane/odinstalowane ostatnio na komputerze nowe programu/aktualizacje niestety nie wiem, bo nie jestem jego użytkownikiem. Z "wywiadu środowiskowego" za dużo informacji nie uzyskałem.

 

W załączniku podsyłam logi z programu OTL. W razie gdyby potrzebne byłyby logi z innego programu, proszę o informację. Za pomoc z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam

 

 

EDIT

 

Samo przeskanowanie programem FRST o dziwo spowodowało ustąpienie problemu. Załączam jednak logi z pracy programu, gdyby dodatkowo było coś do poprawy.

OTL.Txt

Extras.Txt

Shortcut.txt

FRST.txt

Addition.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...