Skocz do zawartości

Czarny ekran po zalogowaniu, brak możliwości reinstalacji systemu, zainfekowana przeglądarka.


patrykk912

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od pewnego momentu mam kilka problemów z moim systemem. Po zalogowaniu się na konto użytkownika, po jakiś 30 sekundach oczekiwania, pojawia się czarny ekran, który po uruchomieniu pliku explorer.exe za pomocą menadżera zadań zmienia się w normalny pulpit. Również zostaje uruchomiony program/plik o nazwie „Ustawienia Hosta skryptów systemu Windows” oraz ,,Eksplorator plików”. Dodam, że każda próba reinstalacji systemu kończy się niepowodzeniem – Windows, z nieznanych mu przyczyn, przerywa ten proces. Do tego, podczas przeglądania internetu za pomocą Google Chrome pojawiają się nieznane mi przeglądarki oraz karty, które często blokowane są przez system lub antywirusa (ESET NOD32 ANTIVITUS 9). Jedyną, podejmowaną przeze mnie próbą naprawy było przeskanowanie systemu za pomocą programu Malwarebytes Free i usunięcie zalecanych przez ten program pozycji. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Addition.txt

FRST.txt

GMER.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...