Skocz do zawartości

Czarny ekran po starcie systemu, problem z explorer.exe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam następujący problem: komputer uruchamia się bez problemu do czasu aż powinien ukazać się pulpit zamiast którego widać czarny ekran z kursorem. Pomaga uruchomienie menedżera zadań windows, dodanie nowego zadania explorer.exe oraz zakończenie w procesach zadania explorer.exe o większej ilości pamięci, dopiero wtedy normalnie pokazuje się pulpit wraz z ikonami. Proszę o pomoc gdyż jest to bardzo uciążliwe wykonywać to po każdym uruchomieniu komputera. Problem pojawił się po tym jak w google chrome pojawił się jakiś wirus który podmieniał stronę startową na lucky starter. Zainstalowałem Malwarebytes oraz Adwcleaner w celu pozbycia się szkodliwych plików. po zakończonym skanowaniu pliki zostały skasowane i nie wykrywa już żadnych zagrożeń ale pozostaje problem nieszczęsnego explorer.exe

 

Z góry informuję że wykonuję logi po raz pierwszy i jeśli coś jest nie tak/ brakuje czegoś proszę żeby wyjaśnić mi jak wykonać to poprawnie.

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Gmer.txt

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...