Skocz do zawartości

Problemy z grupą domową


EDgar8

Rekomendowane odpowiedzi

Na komputerze z Windows utworzyłem kiedyś grupę domową ale nie znam ani hasła, ani nie mogę jej opuścić, ani nikt nie może do niej dołączyć. Coś się popsuło.

Usługa

grupowanie sieci równorzędnej
się nie uruchamia

e71f3e53849d4662ac834fd72333af1f.png

ddff1bce7808497897c0e9500935beff.png

Grupa domowa przydałaby się do udostępniania plików miedzy tym komputerem a drugim z Windows 10.

fb6957dc8c324397b65f786724916396.png

7c829611acb34a0cb5b895432e8f5e17.png

Próbowałem już porad z internetu ale to nic nie pomogło.

Proszę o pomoc

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pojawił się nowy sterownik Nvidia, pobrałem go i wybrałem Instalacja Niestandardowa oraz potem Czysta Instalacja. Procedura się rozpoczęła, wszystko ładnie aż tu nagle komputer sam się uruchomił ponownie. Nie wiem czy program to wymusił. Wybrałem swoje konto użytkownika i patrzę a tu nie ma dostępu do internetu (sieć się łączy ale jest Ograniczony dostęp). Sterownik też się chyba nie zainstalował do końca. Próbowałem kilku rzeczy aż w końcu wybrałem przywracanie systemu. Po tym pobrałem sterownik z internetu i zainstalowałem czystą instalacją. Przy okazji znalazłem też nowszy sterownik do karty sieciowej.

 

Proszę ekspertów o zajrzenie w logi oraz wykonanie czynności porządkująco-naprawiających w systemie. Rozwiązanie wszystkich zauważonych w logach problemów, usunięcie niepotrzebnych wpisów itd.

 

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza

Edgar, na forum panuje zasada - jeden problem, jeden temat.

 

Problemy sieciowe w szczególności nie cieszą się tutaj dużym wzięciem ;-)

 

Co do kwestii zgodnej z tytułem tematu:

W linku poniżej co prawda dla systemu windows 7, ale rozwiązania możesz wypróbować: 

https://www.fixitpc.pl/topic/13809-nie-da-sie-opuscic-grupy-domowej-jak-temu-zaradzic/

Odnośnik do komentarza

Tę drugą rzecz nie jako udało mi się naprawić ale na wszelki wypadek jak ktoś będzie analizował logi to proszę żeby użył tych nowszych i zawarł też wpisy dotyczące innych problemów które zauważy.

 

U mnie to narzędzie wykryło problem z usługą a usługi nie da się uruchomić. Dałem screeny w temacie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...