Skocz do zawartości

Bardzo uciążliwy wirus


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Dzisiaj pojawił się dziwny problem na moim komputerze , mianowicie w tle włączyła się muzyka nie wiadomo skąd . Chciałem znaleść źródło muzyki ale okazało się że nie mogę odpalić menadżera zadań bo został on zablokowany przez administratora ( ja jestem administratorem ) tak samo jak zablokowane zostało przywracanie systemu i możliwość zainstalowania programów . Przez co nie wiem jak poradzić sobie z owym wirusem . Kiedy chcę zrobić skan w gmer mogę wybrać tylko usługi rejestr i pliki reszta jest na szaro dlatego wrzucam tylko skan z FRST. Zanim założyłem temat zrobiłem czyszczenie ADW cleaner i wykryło 12 zagrożeń po usunięciu ich wydaje się że trochę pomogło ale nadal nie mogę nic instalować ani odpalić menadżera zadań

Addition.txt

FRST.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Brakuje trzeciego obowiązkowego raportu Shortcut generowanego przez FRST - dołącz go. Bez niego nie podam instrukcji dezynfekcyjnych.

 

Zanim założyłem temat zrobiłem czyszczenie ADW cleaner i wykryło 12 zagrożeń po usunięciu ich wydaje się że trochę pomogło ale nadal nie mogę nic instalować ani odpalić menadżera zadań

 

Proszę dostarcz raport z AdwCleaner w stosunku do przetworzonych obiektów (znajdziesz go w C:\AdwCleaner).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...