Skocz do zawartości

Uaktualnienie do systemu win 10 jest gotowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie nie wiem jak się z tym uporać w Windows update jest tylko dostępna opcja żeby uruchomić ponownie nie ma nic żeby zainstalować czy wybrać daną aktualizacje poczytałem trochę po kombinowałem ale nie wyszło więc kliknąłem w to uruchom ponownie teraz i szok bo komputer uruchomił się ponownie i żadnej instalacji nie było, a po prostu denerwuje mnie teraz że przy każdym włączaniu komputer muszę czekać że tam niby końcówka aktualizacji i przy wyłączaniu tak samo a to się nie aktualizuje tylko ciągle widnieje opcja uruchom ponownie teraz, a ja po prostu nie chcę tej aktualizacji do win 10 chcę zostać przy win 7 a nie mogę nic robić bo tam jest ciągle pokazane uruchom ponownie i ani wyłączyć danej aktualizacji tej win 10 ani nic...  z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam.

FRST.txt

Shortcut.txt

Addition.txt

Gmer.txt

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przepraszam, że Twój temat został potraktowany trochę olewatorsko, ale mamy tutaj nie małe urwanie głowy i nie jestem w stanie odpowiedzieć w dobrym tępie. 

 


 

W systemie widoczne modyfikacje infekcji adware, więc to teraz staję się priorytetem.

Kierunek zwiedzania: leczenie systemu odbędzie się w tym dziale, następnie w celu rozwiązania problemu z uaktualnianiem temat odwiedzi dział Windows 10.

1. Przez panel sterowania odinstaluj:

Adware / PUP: DealPly.
Zbędniki: Akamai NetSession Interface.

2. Otwórz Notatnik w nim wklej:

CloseProcesses:
CreateRestorePoint:
Task: {06E0C46F-8B4E-4640-891E-8B67F72FA06A} - System32\Tasks\{34DB617D-A6FE-46D4-86B0-151A17894B9E} => pcalua.exe -a C:\Users\mati\AppData\Local\Temp\ir_ext_temp_0\AutoPlay\Docs\Portable.exe -d C:\Users\mati\AppData\Local\Temp\ir_ext_temp_0\ Task: {77928148-9D44-401E-B36B-D712194AFC40} - System32\Tasks\{6F5F0A0D-1C9C-4AF7-BE33-05A0A6BD7B41} => pcalua.exe -a C:\Users\mati\AppData\Local\Temp\ir_ext_temp_1\AutoPlay\Docs\Portable.exe -d C:\Users\mati\AppData\Local\Temp\ir_ext_temp_1\ HKU\S-1-5-19\Control Panel\Desktop\\SCRNSAVE.EXE ->
HKU\S-1-5-20\Control Panel\Desktop\\SCRNSAVE.EXE ->
HKU\S-1-5-18\Control Panel\Desktop\\SCRNSAVE.EXE ->
HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Internet Explorer: Restriction HKU\S-1-5-21-3372699847-3746653199-2843972665-1000\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Internet Explorer: Restriction BHO-x32: No Name -> {6C680BAE-655C-4E3D-8FC4-E6A520C3D928} -> No File
BHO-x32: No Name -> {9FDDE16B-836F-4806-AB1F-1455CBEFF289} -> No File
CHR StartupUrls: Default -> "hxxp://www.sweet-page.com/?type=hp&ts=1401895204&from=cor&uid=SAMSUNGXHD103SJ_S246JD2Z909343"
S3 aswHdsKe; \??\C:\Windows\system32\drivers\aswHdsKe.sys [X]
S3 FairplayKD; \??\C:\ProgramData\MTA San Andreas All\Common\temp\FairplayKD.sys [X]
S3 Synth3dVsc; System32\drivers\synth3dvsc.sys [X]
S3 tsusbhub; system32\drivers\tsusbhub.sys [X]
S3 VGPU; System32\drivers\rdvgkmd.sys [X]
EmptyTemp:


Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.


Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt w folderze z którego uruchamiasz FRST. Uruchom FRST i kliknij w Napraw (Fix). Czekaj cierpliwie, nie przerywaj działania. Gdy Fix ukończy pracę, nastąpi restart systemu. W tym samym katalogu skąd uruchamiano FRST powstanie plik fixlog.txt.

3. Pobierz AdwCleaner uruchom go i kliknij szukaj, kiedy skanowanie zakończy się wydobądź z niego raport, znajduję się on w folderze C:\AdwCleaner.

4. Zrób nowy log FRST z opcji Skanuj (Scan) wraz z Addition i Shortcut. Dołącz też plik fixlog.txt.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...