Skocz do zawartości

Win 7 długo się uruchamia i sporo śmieci.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam laptopa Acer Spire V3-771G z Win 7 x64, który wolno startuje. Rozmawiałem z Groszexxx i poradził mi żeby założyć tu temat ze względu na sporo śmieci. Jest też problem z wybudzaniem tzn. kiedy chce go wybudzić diody normalnie się zapalają, tylko ekran zostaje czarny. Trzeba go wyłączyć awaryjnie i ponownie włączyć. Po tym już normalnie się wybudza za każdym razem. Jest to dla mnie problem bo laptopa używam w pracy i często muszę zaczynać od nowa. 

Może uda się coś na to poradzić? 

 

W załącznikach logi z programów.

Pozdrawiam

Addition.txt

FRST.txt

GMER.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ja tu nie widzę zbyt wiele śmieci.

 

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

SearchScopes: HKU\S-1-5-21-652193190-992659068-3958501704-1001 -> DefaultScope {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL =
SearchScopes: HKU\S-1-5-21-652193190-992659068-3958501704-1001 -> {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL =
CHR Plugin: (Widevine Content Decryption Module) - C:\Users\Woźniak\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\WidevineCDM\1.4.6.703\_platform_specific\win_x86\widevinecdmadapter.dll => Brak pliku
CHR Plugin: (Chrome PDF Viewer) - C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\49.0.2623.87\pdf.dll => Brak pliku
CHR Plugin: (WildTangent Games App V2 Presence Detector) - C:\Program Files (x86)\WildTangent Games\App\BrowserIntegration\Registered\2\NP_wtapp.dll => Brak pliku
C:\Users\Woźniak\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\IrfanView\About IrfanView.lnk
C:\Users\Woźniak\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\IrfanView\Available Languages.lnk
C:\Users\Woźniak\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\IrfanView\Available PlugIns.lnk
C:\Users\Woźniak\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\IrfanView\What's New.lnk
EmptyTemp:

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok FRST.exe
Uruchom FRST i kliknij przycisk Fix (NAPRAW).

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...