Skocz do zawartości

Zuzycie procka w spoczynku 40 %


korek

Rekomendowane odpowiedzi

Więc dodałem załącznik tak jak było napisane tam w regulaminie czy coś i sprawa wygląda tak że gdy włączam kompa to zuzycie mam okolo 35-50% w spoczynku lecz gdy zrobie antywirusem nortonem czyszczenie plików (jakaś opcja co ma czyscic niepotrzebne rzeczy [tak sądze]) to mam usunieto 32 pliki oraz 1 plik jakis tymczasowy czy jakos tak internet explorer  i gdy to zrobie spada mi  zuzycie do 1% mam procka i5 6500 3.2

 

gmera nie używam ponieważ ten program fixuje dyski. Więc prosze o pomoc mimo braku 4 loga

FRST.txt

Addition.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@Korku, Twoja decyzja wynika z braku wiedzy - zobacz inne posty, setki ludzi robiło nim skany, jeśli coś by było nie tak - w postach miałbyś info, a Picasso nikomu by nie kazała robić logów.

Dodatkowo poczytaj sobie trochę o Picasso, jest MVP Microsoftu, nigdzie na darmowym forum z pomocą, nie znajdziesz lepszego specjalisty, więc podważanie tego co mówi/chce - jest po prostu bez sensu...

Poczytaj i jak już będziesz wszystko wiedział - zapraszamy.

Picasso pewnie zresztą i tak Ci odpisze, bez raportu GMER, nie wiadomo tylko do końca kiedy - bo jej nie ma teraz.

Odnośnik do komentarza

Chew7Hale to miernej jakości bardzo stary i problematyczny crack, który będzie obciążał mocno zasoby. Należy uruchomić dokładnie ten sam plik Chew7.exe, którym zaprawiłeś system. Gdy crack jest aktywny, instalator cracka podstawia opozycyjną opcję deinstalacji. Jeśli nie posiadasz już instalatora cracka, z oczywistych względów nie zostanie tu zlinkowany.

A sfc /scannow naprawiał skutki cracka aktywacji, który modyfikuje te pliki systemowe:

C:\Windows\system32\winlogon.exe
[2015-06-23 10:53] - [2016-05-20 14:43] - 0389632 ____A (Microsoft Corporation) 87A00ED70FEC36D0DD968E5058C29AA1

C:\Windows\system32\User32.dll
[2010-11-21 05:24] - [2016-05-20 14:43] - 1008128 ____A (Microsoft Corporation) D186BABDFAE7C0D93C9F6AE63957EE96
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...