Skocz do zawartości

Zniknęły mi pliki tylko z jednego folderu z dysku zewnętrznego!


iBenek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


 


Mielismy dzisiaj w biurze caly dzien problemy z praca w sieci i internecie, tzn. pracownicy narzekali na wolny dostep do plikow na serwerze. Wpadlem na genialny plan, zeby zresetowac router i sie narobilo...


Wylaczylem tylko router - NetGear R7000, dysku zewnetrznego (Seagate 1.5T) podpietego do niego, nie ruszalem. Po calej operacji okazalo sie, ze jeden z folderow jest pusty. Odlaczylem dysk od serwera i podlaczylem do mojego komputera i okazalo sie, ze dane sa widoczne. Podlaczylem spowrotem do serwera, przez chwile bylo OK i znowu zniknely. Teraz nie pokazuje mi sie w ogole nawet przy podlaczeniu bezposrednio do mojego komputera. Pomocy !!!


 


Znalazlem podobny post na tym forum: https://www.fixitpc.pl/topic/18768-znikn%C4%99%C5%82y-mi-foldery-z-dysku-zewn%C4%99trznego/ dlatego juz sprawdzilem atrybuty HS i danych nadal nie widac. Juz sie biore za FRST i GMER.


Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zalaczam Addition.txt FRST.txt i Shortcut.txt ale na GMER przyjdzie mi troche poczekac, nawet kilka godzin. On skanuje chyba moj system, przede wszystkim dysk C, a moj problem wydarzyl sie na dysku zewnetrznym podlaczonym do serwera, wiec nie jestem pewien czy wlasnie to trzeba zrobic. A moze przeskanowac pozostale komputery w firmie?

Moze jakies inne pomysly?

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza

Te logi się nie nadają do diagnostyki problemu. A problem nie wygląda na infekcję, więc temat przenoszę:

 

 

sprawdzilem atrybuty HS i danych nadal nie widac (...) Podlaczylem spowrotem do serwera, przez chwile bylo OK i znowu zniknely. Teraz nie pokazuje mi sie w ogole nawet przy podlaczeniu bezposrednio do mojego komputera.

... do działu Hardware na diagnostykę. Dane wymagane działem: KLIK.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...