Skocz do zawartości

Chrome - NETWORK_FAILED


Wojttekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziwna sprawa. Chciałem dodać rozszerzenie do mojej przeglądarki Chrome, ale niestety się nie da, ponieważ wyskakuje taki komunikat (zdjęcie w załączniku). Próbowałem to co poleca robić support Chrome, oraz to co było na YT, ale nadal mam to samo, i nadal nie mogę wgrać żadnych rozszerzeń. Miał ktoś kiedyś taki problem i jakoś go rozwiązał? Prosiłbym o pomoc. Pozdrawiam! :)

post-9242-0-83430000-1456694580_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W dzienniku zdarzeń jest taki o to powtarzający się błąd: 

 

Error: (02/29/2016 03:46:39 PM) (Source: Application Error) (EventID: 1000) (User: )

Description: Nazwa aplikacji powodującej błąd: SkypeHost.exe, wersja: 10.1.2123.10, sygnatura czasowa: 0x569054dc
Nazwa modułu powodującego błąd: SkyWrap.dll, wersja: 10.1.2123.10, sygnatura czasowa: 0x569054c9
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x00ac6197
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0xf68
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0xSkypeHost.exe0
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: SkypeHost.exe1
Ścieżka modułu powodującego błąd: SkypeHost.exe2
Identyfikator raportu: SkypeHost.exe3
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: SkypeHost.exe4
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: SkypeHost.exe5
 
Error: (02/29/2016 03:32:00 PM) (Source: Service1) (EventID: 0) (User: )
Description: Nie można uruchomić usługi. System.IO.FileNotFoundException: Nie można załadować pliku lub zestawu 'Service, Version=3.0.3.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=null' lub jednej z jego zależności. Nie można odnaleźć określonego pliku.
Nazwa pliku: 'Service, Version=3.0.3.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=null'
   w AdBlocker.Service.WinServiceHost.AdBlockerServiceHost.OnStart(String[] args)
   w System.ServiceProcess.ServiceBase.ServiceQueuedMainCallback(Object state)

I ta usługa: 

 

S2 AdBlockerService; C:\Program Files (x86)\AdBlocker\Service.WinServiceHost.exe [7168 2015-11-26] () [brak podpisu cyfrowego]

 

Ja bym proponował tak: 

Rzadko daje zalecenia odnosnie logów, niemniej widzę to tak:

Włącz przywracania systemu, utwórz punkt przywracania, a potem: 

Utwórz plik tesktowy fixlist w tym samym folderze, do ktorego pobrales frst i wklej do niego:

 

R1 UCGuard; C:\Windows\System32\DRIVERS\ucguard.sys [89840 2015-12-02] (Huorong Borui (Beijing) Technology Co., Ltd.)

S2 AdBlockerService; C:\Program Files (x86)\AdBlocker\Service.WinServiceHost.exe [7168 2015-11-26] () [brak podpisu cyfrowego]
S3 WsDrvInst; "C:\Program Files (x86)\Wondershare\Dr.Fone for Android\DriverInstall.exe" [X]
S2 AODDriver4.2.0; \??\C:\Program Files\ATI Technologies\ATI.ACE\Fuel\amd64\AODDriver2.sys [X]
Emptytemp:
 

 

zapisz, potem uruchom frst i kliknij opcję napraw.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...