Skocz do zawartości

Problem z Windows Update i windows 10


karasqe

Rekomendowane odpowiedzi

Problem pojawił się po próbie aktualizacji windowsa 7 64bit do windowsa 10. Instalator się zaciął i nie reagował. Zrestartowałem komputer i system powrócił do win 7 bez straty zadnych plików ani ustawień oprócz aktualizacji. Nie była zainstalowana zadna aktualizacja z widnows update. Po wyszukaniu aktualizacji i zainstalowaniu zostały 4 które się nie instalują ( 1 ważna i 3 opcjonalne). Wcześniej przed próbą aktualizacji do win 10 nie miałem ikonki "get windows 10" i mimo prób uzyskania jej, nie udało sie (nie wiem czemu jej nie miałem mimo ze posiadałem wszystkie odpowiednie aktualizacje) i pobrałem win 10 z ich strony po dacie premiery (29lipca). Wszystko podczas aktualizacji przebiegało pomyślnie ale stanęło wszystko na 85 % i nie ruszyła się aktualizacja przez 6h. Po powrocie do widnowsa 7 i zainstalowaniu okolo 20 aktualizacji windows update sam z siebie przestał tak naprawdę reagować. Próbowałem usuwać pliki w folderze SoftwareDistribution (te co trzeba), zatrzymywałem i uruchamiałem ponownie windows update przez wiersz polecenia ale nic nie dało. Przed próbą zainstalowania win 10 miałem aktualizacje wszystkie potrzbne zainstalowane (m.in KB3035583) a po powrocie do win 7 nie mam tej jednej. nie wiem jak pobudzić windows update ale chciałbym zainstalować wszystkie potrzebne aktualizacje i spróbować znowu zainstalować win 10. Podczas robienia raportów gmerem pojawił się bluscreen i nie dokończyłem tworzenia raportu. 
PS system oryginalny, laptop acer timeline 5830 TG, zainstalowany SP1, widnows 7 home premium

FRST.txt

Shortcut.txt

Addition.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...