Skocz do zawartości

Konto pocztowe na www.o2.pl już nie darmowe


fabios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów

Poruszam ten temat, ponieważ podobno nie tylko mnie spotkała taka historia. Otóż pewnego dnia  nie mogąc zalogować się do swojej poczty chciałem skorzystać z opcji odzyskiwania hasła i jakież spotkało mnie rozczarowanie. Jedyną opcja zmiany/odzyskania hasła jest opcja wysłania płatnego SMS'a (3,69 PLN z VAT). Zniknęła opcja skorzystania z alternatywnego adresu e-mail jakie inne portale i wcześniej o2.pl proponują do wykorzystania w celu odzyskania hasła. Oburzony, pozwoliłem sobie zadzwonić na prezentowany numer i oczywiście otrzymałem tylko potwierdzenie tego co wcześniej opisałem. Nie ma innej metody odzyskania hasła. Niemiła pani na moje pytanie, czy konto przestało być darmowe zaprzeczyła twierdząc, konto nadal jest darmowe... Ha, ha. Mamy jelenia. Stwierdziłem tylko, że jaką mam gwarancję, że po wysłaniu SMS'sa sytuacja nie powtórzy sie np. po dwóch dniach. Czyli może być taka sytuacja iż konto "DARMOWE" może okazać się droższą alternatywą od konta płatnego.

 

Moja prośba do tych, których spotkała podobna sytuacja aby wpisywali się pod tym postem, bo wiem, że nie jest to odosobniony przypadek. Chętnie dołożę swoich starań aby taki proceder nie pozostał niezauważony. Są instytucje, które chętnie przyjrzą się takim staraniom.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...