Skocz do zawartości

Przycisk "Dotacji" - wsparcie finansowe dla forum


picasso

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie dostępne dwie metody wsparcia:
 

paypal.jpg
 
donations@fixitpc.pl
 
zwbk.png
 
Właściciel konta:
Aretuza Folfas

Numer rachunku do rozliczeń krajowych:
47 1500 1487 1014 8051 4570 0000

Numer rachunku i BIC do rozliczeń transgranicznych:
PL 47 1500 1487 1014 8051 4570 0000 WBKPPLPP

Adres:
Kraków Kapelanka 17

 

 

Przyszedł czas i na wątek wparcia dla forum. Umieściłam dwa banerki (bank + PayPal) w pasku bocznym na stronie głównej forum oraz powyżej w poście. Będę wdzięczna za wszelkie, nawet najdrobniejsze sumy. Jeśli drobnostkę prześle 10 osób, przestaje to być aż taka drobnostka. Bardzo bym chciała, by zwróciły mi się dotychczasowe i pokrywały kolejne koszty przedsięwzięcia. Plany przewidują i rozszerzenie parametrów serwera (m.in. na uwadze podnoszenie poprzeczki dla Załączników). Poza tym muszę myśleć perspektywicznie, forum to tkanka płynna tzn. rozrasta się i należy uczynić założenia dla elastycznego "rozciągania" zgodnie z potrzebą. Nie jestem w stanie wszystkiego zrobić z własnej kieszeni, a i jestem w niewdzięcznej sytuacji, działam charytatywnie i sama to jeszcze finansuję. Dlatego bardzo proszę o pomoc. I z góry dziękuję za ewentualne wsparcie.

Cóż, wiem jak to jest z dotacjami i to dotacjami na nie za obszernej przestrzeni, a ja działam w pojedynkę na zasadzie "Don Kichota" i nie mam żadnych pleców / parasoli. Dlatego rozważam na przyszłość wprowadzenie jakiegoś dodatkowego automatycznego systemu wsparcia / sponsoringu (najlepiej by i użytkownik miał z tego bonusy), który by gwarantował, że nie zostanę na lodzie. Ale uwaga: to nie to co można sobie pomyśleć! tylko nieinwazyjne działania! By nikogo nie obleciał strach co wyczyniam:

 

 

 

Wykluczone techniki: pop-upy, plansze przykrywające całą stronę, "follow the cursor" (i inne ruszające się / pełzające zmory ekranowe), banery w nagłówku na spory procent wysokości strony, podobne banery między kategoriami, doklejanie się "obiektów" do postów sugerujące część treści i wprowadzające niedoświadczonych użytkowników w błąd (Google Ads | Ad-context | banery | overlay dla Załączników), wstawione siłowo elementy symulujące społecznościową wspólnotę, mass-mailing z ofertami, "naciski" na rejestrację, czyli tworzenie rozróżnień między grupą Goście a Użytkownicy, polegające na podsuwaniu tym pierwszym jakiś uprzykrzeń likwidowanych rejestracją, i wszelkie inne działania, które powodują naruszenie aktualnej formy wizualnej i funkcyjnej oraz przekraczają granice dobrego smaku. Serwis nie może także wchodzić w zależność od czynników zewnętrznych forsujących w sposób nieprzewidywalny własne "rozwiązania".

 


Żadnego dręczenia użytkowników! Jestem użytkownikiem takim jak wszyscy inni użytkownicy, temat nacisku psychicznego oraz reklamowstrętu mam w jednym palcu (a gdyby nie przyjaciel Ad-block i pokrewne techniki, najpewniej wariatkowo już dawno temu). Param się też usuwaniem malware, a to kuriozalne, by z premedytacją stosować techniki wykorzystywane przez malware (dodatkowo: widziałam takie posty, gdzie użytkownik nie zrozumiał, że to część ... serwisu, i podawał to jako symptom ... infekcji! = to mi się w głowie nie mieści). Nie ma mowy, by nasz serwis przekształcił się w potwora, bo wtedy padam trupem na miejscu. To ma być godny naśladowania wzór.
 

 



Pierwotnym zamiarem było stworzenie tu od razu dyskusji z prezentacją koncepcji + udziałem użytkowników zgłaszających ewentualne pomysły. Zdecydowałam jednak, że nie będę omawiać tej sprawy publicznie szczegółowo w chwili gdy nie jesteśmy na właściwym etapie (taki etap może też wcale nie nastąpić) i nie będzie żadnych realizacji, a powód jest następujący: podsuwanie pomysłów elementom trzecim, które już wybrały swoją drogę na skróty. Ewentualnie, jeśli ktoś już ma coś interesującego w zanadrzu, proszę o kontakt na PW.
 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ja poproszę o numer konta na e-mail lub na PW, szanuje te forum na tyle ,że chętnie je wspomogę finansowe . Nie będzie to dużo ale jak sama Picasso napisało znajdzie nas się tysiąc co wpłaci 5 zł to już jest 5 000zł. i nie oczekuje żadnych bonusów -wpłacę ile mogę bo nieraz picasso mi pomogło:). A dlaczego nie skorzystam z przycisku dotacji no cóż jakoś mi nie odpowiada kolejna rejestracja gdzieś tam i podawanie tylu moich danych, gdyby np było przekierowanie po kliknięciu na dotacje i wybór np klikam na dotację rozwija mi sie lista z nazwami banków . klikam np place z Inteligo przekierowuje mnie na adres banku loguje się wpisuje kwotę jaka chcę przekazać i po zatwierdzeniu kaska leci do picasso. Nie wiem czy picasso dobrze mnie zrozumiało i czy odpowiednio dobrze wytłumaczyłem o co mi chodzi.

Odnośnik do komentarza

keramti

 

Kilka innych osób mnie o to również pytało. Jak napisałam, aktualnie PayPal to jedyna metoda, którą mogę się bez przeszkód posłużyć i dostosować do warunków polskich. Niestety w związku z tym, że mieszkam za granicą, nie posiadam żadnego odpowiedniego polskiego konta, a założenie takiego jest związane z pewnymi perypetiami.

Postaram się załatwić tę sprawę, ale nie obiecuję szybkiego wykonania zadania. mBank mógłby być?

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

W związku z moim pobytem na wakacjach w Polsce mogłam w końcu załatwić alternatywną metodę wsparcia, o którą wiele osób mnie pytało, czyli tradycyjny przelew na rachunek w banku. Dane polskiego konta bankowego:


Właściciel konta:
Aretuza Folfas

Numer rachunku do rozliczeń krajowych:
47 1500 1487 1014 8051 4570 0000

Numer rachunku i BIC do rozliczeń transgranicznych:
PL 47 1500 1487 1014 8051 4570 0000 WBKPPLPP Aktualizacja kodu SWIFT (wcześniej KRDBPLPW)

Adres:
Kraków Kapelanka 17




Przy okazji, pragnę serdecznie podziękować wszystkim dotychczasowym darczyńcom. Edytowane przez picasso
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

@Picasso odnośnie reklam na forum :) może ciekawym rozwiązaniem (bo chyba w spoilerze tego nie wykluczasz do końca) a i dla mnie usera netu nie jest to jakoś forma dręcząca reklamy. Coś jak widziałem na niektórych forach że co któryś post pojawia się post pana Google (tekstowy z reklamą). Łatwo go można jak coś wyciąć adblockiem ;) ). To takie luźne rozważania ;)

Odnośnik do komentarza

piotreek, "Pan Google" ma to do siebie, że może podstawiać treści stojące w sprzeczności z tematem. Leczę cudzy system, a tu pod spodem link do wątpliwego reputacją skanera. Stara wyga się na to nie nabierze, ale użytkownik początkujący może błędnie zinterpretować ową wstawkę, w końcu figuruje to w temacie. Wiadomo, można to graficznie odróżnić, umieścić jakiś tekst, filtrować treści etc... Ale ...

Moje stanowisko znacie. Nie cierpię reklam, duszę się nimi. Stoi to w oczywistej sprzeczności z moją nową sytuacją i to w kontekście tego, że jestem samotnikiem sieciowym. Ale nie wybrałam łatwej drogi po najmniejszej linii oporu i mam wielką nadzieję, że ktoś to doceni i zrozumie moją niewdzięczną pozycję. Sądzę, że przyjdzie taki moment, że pistolet przy głowie mi się pojawi i będę zmuszona wkręcić jakąś reklamę na tyle nieinwazyjnie na ile to możliwe. Ale baaaardzo chcę tego uniknąć.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chodzi o wsparcie finansowe dla forum to ja osobiście źle bym się czul wchodząc tu ponownie z jakimś problemem, który na pewno kiedyś jeszcze mnie spotka nie wspierając tego forum nawet jakąś symboliczna kwota. Oczywiście PayPal jest dobra forma i z niej właśnie skorzystałem, ale sam ponieważ również nie mieszkam w Polsce korzystam ze Skrilla z którego łatwiej jest dysponować chyba mimo wszystko środkami tam zgromadzonymi niż z ów wyżej wymienionego PayPala.

Picasso, im dłużej nie będzie tu reklam tym lepiej ;) . Ich brak to niewątpliwie wielki +

Odnośnik do komentarza

picasso jak dla mnie twoja skuteczność w działaniu powinna wystarczyć byś nie musiała uciekać się do reklam. Nie powiem ze jestem w tym fachowcem ale masz rację ze zupełnie zieloni na forach mogą wstawki z googla potraktować jako część pomocy.... jak choćby co druga osoba której pomogłaś przesłała 10 zł za uratowanie ich systemu i odzyskania danych to myślę ze takiej potrzeby nie bedzie byś musiała się uciekać do reklam. U mnie masz wielki szacun... a przelew już poszedł. A dla wszystkich użytkowników którzy się zastanawiają nad dotacją choćby najmniejszą, pomyślcie ile musielibyśćie zapłacić za taką usługę w serwisie. nie mówiąc juz o czasie jaki wasz komputer byłby poza waszym zasięgiem. Picasso jeszcze raz dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam. Bardzo dziękuję za udzieloną bezpłatną pomoc. Parę groszy wysłałem także, bardzo mi pomogliście nie wiedziałem, że tacy wspaniali ludzie istnieją w świecie internetu. Jesteście bardzo zdolni, że wam się chce z nami takimi internetowymi laikami i zieleniakami jak my męczyć to na prawdę, chylę czoła. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Poszło edytowane z mojej strony :)

To zaczyna być zabawne lub osłabiające ...

 

Z drobnych kwot zbiera się oczywiście wieksza suma, ale nie wiem, czemu ma służyć podawanie ile się przelało ? Jest to tym samym informacja na ile się "wyceniło" pomoc, a jakby porównać to z usługą byle jakiego serwisu to może lepiej przemilczeć kwotę datku ...

 

Jak dla mnie to datki się po prostu przelewa, nie trąbiąc o tym fakcie i nie oczekując indywidualnych, specjalnych podziękowań.

 

Może od razu sporządzić listę userów i odhaczać kto już coś dał i ile, a kto jeszcze zalega ? :P

 

No chyba temat nie służy raczej temu, żeby się tutaj pochwalić zrealizowanym przelewem.

Odnośnik do komentarza

Z drobnych kwot zbiera się oczywiście wieksza suma, ale nie wiem, czemu ma służyć podawanie ile się przelało ? Jest to tym samym informacja na ile się "wyceniło" pomoc, a jakby porównać to z usługą byle jakiego serwisu to może lepiej przemilczeć kwotę datku ...

Dodam od siebie, że paru informatyków do których dzwoniłam, wycenili pomoc w usunięciu tej blokady Ukash na 150 zł...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...