Skocz do zawartości

Użycie CPU 100%


gkoli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jak w temecie do 45min uzycie procesora 100% po okolo 45min po uruchomieniu systemy uzycie procesora schodzi do % w ktorych mozna pracowac :) uruchiomienie inernetu powoduje od razu zabicie procka. ( choc w tej chwili wszystko jest w normie )

awast 0 wykryc, malwarebytes 0 wykryc

w tej chwili 6, 20,30 ,14 % jest ok, lecz po resecie problem powraca

ccleaner byl uruchomiony.

zalaczam logi bardzo prosze o sprawdzenie

pozdrawiam

grzesiek

 

edytuje posta: w firefox problemy w flashem wiesza sie...

GMER.txt

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Edytowane przez gkoli
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows 7, brak jakichkolwiek podstaw, by podejrzewać infekcję.

 

uruchomienie inernetu powoduje od razu zabicie procka


Z raportów nic nie wynika. Zacznij od przetestowania czy efekt nie jest powiązany z instalacją Avast. MBAM raczej nie biorę pod uwagę, bo wg raportu on co dopiero się pojawił, co sugeruje, że był doinstalowany tylko do diagnostyki problemu.

Druga sprawa, do nadrobienia cała aktualizacja Windows (instalacja pakietu SP1, IE11 i reszty łat), gdyż może to coś zmienić:

Platform: Windows 7 Ultimate (X64) OS Language: Polski (Polska)
Internet Explorer Version 8


 
Odnośnik do komentarza

odinstalowalem avasta nic nie zmienilo.
mbam byl tu zainstalowany dawno tylko teraz aktualizacja wczoraj chyba robiona. wylaczony tez nic nie zmienilo. ( komp mul )
wszedlem w procesy z ptaszkiem pokaz procesy wszystkich uzytkownikow i dopiero zobaczylem ze svchost zabijaly procesor i one to powodwuja bo wlasnie mi wracaja i mam znow 100%
picasso czy w tym momencie musze instalowac te wszystkie latki ? chcialbym tego uniknac poniewaz nie wiem jak programy do diagnostyki pozniej beda dzialac ;/
co z tym svchost?

 

edytuje: sprawdzone 2x, po zabijaniu procesow kilkukrotnym svchost, komputer wraca do zycia

Odnośnik do komentarza

picasso czy w tym momencie musze instalowac te wszystkie latki ? chcialbym tego uniknac poniewaz nie wiem jak programy do diagnostyki pozniej beda dzialac ;/

co z tym svchos

O jakich programach do diagnostyki mowa? Wykonaj pełną aktualizację systemu, bo Service Pack i pozostałe poprawki mogą coś wnieść do sprawy. Jest tu goły Windows 7, w aktualizacjach są nie tylko łaty bezpieczeństwa, ale i rozmaite poprawki / fiksy bugów.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

przetrzepalem wszystkie pliki ktore wylistowalem a ktorymi sie svchost zajmowal, kasowanie czyszczenie instalacja uruchamianie rejest .... w kolo bla bla bla , trafilem w koncu :) + pelne aktualizacje, komp chodzi jak dawniej :)

dzieki kolezanko za pomoc :) pozdrawiam do milego :)

 

edytuje: oczywiscie temat uwazam za zamkniety narka

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...