Skocz do zawartości

Wolny start systemu oraz błędy aplikacji


Rekomendowane odpowiedzi

Logi są w porządku, nie widać uszkodzeń. Ostatni skrypt do FRST. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Reg: reg add HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Schedule /v Start /t REG_DWORD /d 0x2 /f
DeleteQuarantine:
EmptyTemp:

 

Plik zapisz pod nazwą fixlist.txt i umieść obok narzędzia FRST. Uruchom FRST i kliknij w Fix. Nastąpi restart. Dostarcz wynikowy fixlog.txt.

 

 

nie moge zrobić defragmentacji dysku. Napis : Błąd 1068: Uruchomienie usługi zależnosci lub grupy nie powiodło sie.

Jeśli mowa o defragmentacji wbudowanej w system, to wymogiem jest włączona usługa Harmonogramu zadań i prewencyjnie dodałam jej włączenie w skrypcie powyżej.

 

 

R2 PLFlash DeviceIoControl Service; C:\Windows\system32\IoctlSvc.exe [81920 2006-12-19] (Prolific Technology Inc.) [File not signed]

może to jest to?

To usługa (niedomyślna zresztą) związana z detekcją urządzeń USB i nie ma związku. I usługa jest uruchomiona (status R = Running).

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nowe logi FRST nie były potrzebne (usuwam), gdyż w nich już brak zmian, tylko plik Fixlog. Wszystko wykonane i kończymy:

 

1. Skasuj ręcznie pobrany GMER. Usuń używane narzędzia za pomocą DelFix.

 

2. Wyczyść wszystkie punkty Przywracania systemu i zrób ręcznie nowy punkt z bieżącej dobrej sytuacji: KLIK.

 

3. Możesz przywrócić COMODO lub co tam wybierzesz. Jeśli zaś chodzi o to:

 

 

mam w sumie pytanie czy polecasz jakiś program do ochrony przed adware? Niestety jak mowiłem brata nie da się usunąć ale może da się jakoś staranniej zabezpieczyć pc.

Do wglądu ten artykuł: KLIK. Podsuń bratu.

 

 

 

Napewno leci odemnie dotacja

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...