Skocz do zawartości

Combofix "defeat"


ExEM

Rekomendowane odpowiedzi

hejka all , Wczoraj wyczytałem od jednego użytkownika że poleca dobry program combofix dzięki któremu pozbędę  się virusów i innego dziadostwa tak więc zrobiłem i odpaliłem no ale przeszedłem samego siebie bo skutek był porażający :D:D usunął mi większość ważnych plików tak że chciał bym je przywrócić . Widziałem odpowiedzi paru ogarniętych ludzi no ale też nie pomogło na C:\ w Qoobox > quarantane wykasowałem "vir" w  plikach i w innych "dat"  no ale bezskutecznie , odtworzyłem wiersz poleceń i wpisałem komenty na Hiv-backup i erdnt poczym to mi wyskoczyło

 

http://www71.zippyshare.com/v/25579893/file.html

 

a gdy próbuje odpalić np aoe patrzcie co mi pisze

 

http://www71.zippyshare.com/v/46330444/file.html

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Czy jest możliwość uruchomienia czegokolwiek i zrobienia obowiązkowych logów z FRST? Czy jest na dysku plik C:\ComboFix.txt?

 

Widziałem odpowiedzi paru ogarniętych ludzi no ale też nie pomogło na C:\ w Qoobox > quarantane wykasowałem "vir" w plikach i w innych "dat" no ale bezskutecznie , odtworzyłem wiersz poleceń i wpisałem komenty na Hiv-backup i erdnt poczym to mi wyskoczyło

Nie wiadomo co było w Qoobox, jeśli ComboFix coś poprawnego usunął, a Ty to na dodatek skasowałeś z kwarantanny, pozbawiłeś się możliwości odzyskania plików. Dodatkowo, na Pulpicie widzę skrypt CFSCript.txt - proszę pokazać co w nim było.

 

I w takiej sytuacji zostaje Przywracanie systemu. ComboFix powinien utworzyć punkt przed uruchomieniem. Jeśli nie da się uruhomić Przywracania z poziomu Windows, zrób to z poziomu środowiska zewnętrznego WinRE: KLIK.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

CFSCript.txt jest w nim "DeQuarantine::

C:\Qoobox\Quarantine\C\Documents and Settings

C:\Qoobox\Quarantine\C\WINDOWS\system32\config\systemprofile

Quit:: "

 

Na dysku C mam Combofix.txt

 

można prosić o rozwinięcie tego poziomu środowiska zewnętrznego ? bo nie do końca wiem o co biega .

 

"Nie wiadomo co było w Qoobox" .Wiadomo bo nic tam nie kasowałem tylko skasowałem końcówkę "vir" ale foldery i stare pliki tam są oczywiście w Qoobox.

 

w Qoobox mam te pliki które skasowałem "vir" końcówkę i mam też te oryginalne bo robiłem skana 2x :)

Odnośnik do komentarza

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie czy jest możliwe uruchomienie FRST. Logi tekstowe proszę umieszczaj jako załączniki forum, a nie na serwisach hostingowych. Przeniosłam log ComboFix do załącznika.

 

 

można prosić o rozwinięcie tego poziomu środowiska zewnętrznego ? bo nie do końca wiem o co biega

Podałam Ci link. Przeczytaj opis. W opisie jest, by uruchomić przy starcie systemu F8 > Napraw komputer, co udostępni moduł naprawczy z opcją Przywracania systemu. Jeśli nie ma możliwości dostać się przez F8, start z płyty intalacyjnej DVD Windows do modułu Napraw komputer.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

ten system jest chory psychicznie dopiero jak zacząłem naciskać f6,7,8,9,10 wyskoczył bios zapisałem coś tam i w końcu  ukazało  się te okno napraw komputer nacisnąłem na to i mam 6 opcji z czego jedna jest do niczego " ta przywracanie systemu " pisze tam tylko przywróć system z przed windows update jakieś wskazówki co mam i moge dalej zrobić z tymi sześcioma opcjami ? bo siedze z kumplem i klepiemy już mate 3 godziny z tym ...

Odnośnik do komentarza

tak zrobiłem lecz przy zakończeniu pracy "przywracanie systemu" wystąpił nieokreślony błąd "0x800700b7" po czym nacisnąłem ok i komputer uruchomił się ponownie i wyskoczył komunikat że przywracanie systemu zakończone pomyślnie. Tylko że to nie przywróciło systemu z takiego  stanu w  jakim był sprzed skanu Combofix , Jeszcze są jakieś alternatywne pomysły??? a na marginesie czasami  wyskakuje  mi okno  "taskeng.exe " takie okno jak w wierszu poleceń i po chwili znika to ma jakikolwiek wpływ na system i jego zaburzenia ? bo wcześniej tego nie miałem .  :mellow:

Odnośnik do komentarza

Tylko że to nie przywróciło systemu z takiego stanu w jakim był sprzed skanu Combofix

Ten punkt był datowany już później niż uruchomienie ComboFix? Czyli jakie są problemy? Te same co na początku zgłaszane? I poproszę o dostarczenie raportów z FRST. Pliki doczepisz poprzez pole szybkiej odpowiedzi na spodzie tematu > "Więcej opcji".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...