Skocz do zawartości

Poszukuję pomocy przy aplikacji OTL.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Jestem nowym użytkownikiem tego forum. Od niedawna mam problem z komputerem-laptopem. Przeczytałem dziesiątki artykułów w sieci i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania i problemy. Trafiłem na to forum,mając nadzieję,że mi tutaj ktoś życzliwy pomoże. Pozdrawiam.

Postaram się wyjaśnić problemy z moim komputerem. Otóż tak: problerm ze startem systemu,czasem trwa to kilka,czasem kilkanaście minut a czasem w ogóle staje się to niemożliwe(blue screeny). Podobnie jest z wyłączaniem systemu lecz tutaj blue screeny nie występują. Od pewnego czasu nie jestem w stanie uruchomić aplikacji Skype.Program zawiesza się,miga tylko strzałka kursora,procesor w tym czasie osiąga maksymalną moc-jedyny ratunek wtedy to kombinacja ctrl+alt+del...Problem z odpaleniem GG a gdy już się uda to aplikacja prosi mnie o przesłanie błędu. Od pewnego czasu też nie działają mi gadżety pulpitu,choć ich nie używam ale zauważyłem,że nawet nie mam możliwości ich użycia. I chyba to by było na tyle. Jeśli coś jeszcze zauważę to dopiszę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...