Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaniem stron


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu mam problem z wyświetlaniem niektórych stron, a mianowicie chcę wejść na stronę, pokazuje się napis łącznie i tak mogę czekać 2 godziny a i tak się nie łączy, Sprawdzałem w tym samym momencie tą sama stronę w tablecie i tam w mgnieniu oka się to pojawia. Wcześniej nie miałem tego problemu. Mam aktualnego flasha, przeglądarkę i inne wtyczki.

 

Logi :

 

FRST :

 

http://wklej.org/id/1451388/

http://wklej.org/id/1451390/

http://wklej.org/id/1451392/

 

OTL :

 

http://wklej.org/id/1451433/

http://wklej.org/id/1451434/

 

GMER :

 

http://wklej.org/id/1451467/

 

 

 

 Results of screen317's Security Check version 0.99.87  
 Windows 7 Service Pack 1 x64 (UAC is disabled!)  
 Internet Explorer 11  
``````````````Antivirus/Firewall Check:``````````````
 WMI entry may not exist for antivirus; attempting automatic update.
`````````Anti-malware/Other Utilities Check:`````````
 Call of Duty: Ghosts  
 Call of Duty: Ghosts - Multiplayer
 Adobe Flash Player 14.0.0.179  
 Mozilla Firefox (31.0)
````````Process Check: objlist.exe by Laurent````````  
`````````````````System Health check`````````````````
 Total Fragmentation on Drive C:  
````````````````````End of Log``````````````````````
 

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie sądzę aby to był problem związany z infekcją.

 

Masz w dzienniku takie błedy

 

Error: (08/25/2014 10:06:08 AM) (Source: Disk) (EventID: 11) (User: )
Description: Sterownik wykrył błąd kontrolera na \Device\Harddisk3\DR3.

Error: (08/18/2014 03:05:36 AM) (Source: Ntfs) (EventID: 55) (User: )
Description: Struktura systemu plików na dysku jest uszkodzona i nie nadaje się do użytku.
Uruchom narzędzie chkdsk na woluminie \Device\HarddiskVolume3.

 

w tym przypadku potrzebna jest analiza dysku, (co, jak i czym znajdziesz w tematach przyklejonych dział Hardware).

Odnośnik do komentarza
A to że np w allegro nie pojawiają mi się miniatury przedmiotów, muszę resetować firefoxa i wtedy się pojawiają, to też wina dysku ?

 

Raczej nie. Być może sam reset FF nie wystarczy i problem pojawia się na skutek odwołania do folderu temp.

 

1. Otwórz notatnik i wklej

 

S4 cpuz136; \??\C:\Windows\TEMP\cpuz136\cpuz136_x64.sys [X]

S4 cpuz137; \??\C:\Windows\TEMP\cpuz137\cpuz137_x64.sys [X]

S3 EagleX64; \??\C:\Windows\system32\drivers\EagleX64.sys [X]

S4 GPUZ; \??\C:\Windows\TEMP\GPUZ.sys [X]

S4 MBAMSwissArmy; \??\C:\Windows\system32\drivers\MBAMSwissArmy.sys [X]

S4 sptd; \SystemRoot\System32\Drivers\sptd.sys [X]

S4 xhunter1; \??\C:\Windows\xhunter1.sys [X]

EmptyTemp:

 

plik zapisz jako fixlist.txt i umieść w C:\Users\Łukasz\Documents\Firefox Pliki. Uruchom FRST i kliknij w Fix.  Podaj raport fixlog.txt , który powstanie po usuwaniu.

Odnośnik do komentarza

no wiem ze nei wybuchnie, ale teraz nawet miniaturek stron nie mam ;/

 

kolego zappa, nie dość że pousuwałeś mi tą pamiec podręczną itp itd, to na dodatek dalej mam problem z tymi miniaturami... jak nie wiesz o co chodzi to nie pomagaj bo możesz więcej narobić syfu niż pomóc...

 

 

Dzięki ku..wa, teraz mam wszystko od nowa, nie mam swoich zakładek ani nic, ku wa dzieki zappa, znawco sezonowy

Odnośnik do komentarza

Temat czyszczę ze zbędnych postów.
 

Dzięki ku..wa, teraz mam wszystko od nowa, nie mam swoich zakładek ani nic, ku wa dzieki zappa, znawco sezonowy


kerpal, została tu zastosowana komenda EmptyTemp:, która nie powinna mieć zbyt rozbieżnych rezultatów od użycia podobnego zestawu instrukcji w CCleaner. Zadania wykonywane przez tę komendę są opisane w tutorialu FRST: KLIK.
 

EmptyTemp:

Opróżnia następujące katalogi:

  • Windows Temp
  • Foldery Temp użytkowników
  • Cache, Cookies i Historia IE, FF i Chrome
  • Cache ostatnio otwieranych plików
  • Cache Flash Player
  • Cache Java
  • Cache miniatur Windows Explorer i pliki sieciowe qmgr*.dat
  • Kosz

 
Miniatury w nowej karcie czy podpowiedzi w pasku adresów są zależne od Cache i Historii, więc zanik tego nie jest defektem. Ale to czego komenda nie powinna naruszyć to zakładki lub cały profil przeglądarki. Tak więc proszę uściślić czy na pewno chodzi o zestaw ulubionych stron w Firefox i co to znaczy "mam wszystko od nowa", bo jeśli taki jest przypadek, to kwalifikuje się do zgłoszenia developerowi jako bug (czym zajmę się osobiście), i zostanie podjęta próba odtworzenia brakujących danych (zadam konkretny skan w celu pobrania informacji).

 

 

od pewnego czasu mam problem z wyświetlaniem niektórych stron, a mianowicie chcę wejść na stronę, pokazuje się napis łącznie i tak mogę czekać 2 godziny a i tak się nie łączy, Sprawdzałem w tym samym momencie tą sama stronę w tablecie i tam w mgnieniu oka się to pojawia. Wcześniej nie miałem tego problemu. Mam aktualnego flasha, przeglądarkę i inne wtyczki.

 

I zdefiniuj czy problem występuje na obojętnej przeglądarce czy tylko na Firefox.
 
 
 
PS.
 

Masz w dzienniku takie błedy (...) w tym przypadku potrzebna jest analiza dysku, (co, jak i czym znajdziesz w tematach przyklejonych dział Hardware).


\Device\Harddisk3\DR3 - w pierwszej kolejności powinno się zdefiniować o jaki w ogóle dysk chodzi (KLIK). Wyciąg z GMER (skan dysku systemowego) oraz lista dysków w FRST:

Windows 6.1.7601 Service Pack 1 x64 \Device\Harddisk0\DR0 -> \Device\Ide\IdeDeviceP1T0L0-1 OCZ-VECTOR rev.1.03.1 119,24GB

========================================================
Disk: 0 (MBR Code: Windows 7 or 8) (Size: 119.2 GB) (Disk ID: BCA7F6DD)
Partition 1: (Active) - (Size=100 MB) - (Type=07 NTFS)
Partition 2: (Not Active) - (Size=119.1 GB) - (Type=07 NTFS)

========================================================
Disk: 1 (MBR Code: Windows 7 or 8) (Size: 931.5 GB) (Disk ID: D624D40F)
Partition 1: (Not Active) - (Size=931.5 GB) - (Type=07 NTFS)

========================================================
Disk: 2 (MBR Code: Windows 7 or 8) (Size: 931.5 GB) (Disk ID: D624D408)
Partition 1: (Not Active) - (Size=931.5 GB) - (Type=07 NTFS)

==================== End Of Log ============================

 

.
Odnośnik do komentarza

Temat do zamknięcia. Dałem sobie spokój i zmieniłem przeglądarkę. A osoba o nicku Zappa powinna pomagać dziadkom... włączać komputer w domu seniora... Bo z resztą ma problemy i jeszcze utrudnia życie innym.

Odpowiadaj na pytania jak proszą (Adminka prosi), a nie dajesz wszystkim do zrozumienia, że nawet nie warto brać się za twoje tematy - bo nie panujesz nad językiem. Troche pokory. Problem jest do załatwienia, nie wybieraj drogi na skróty, skoro Picasso zmarnowała na ciebie swój cenny czas na odpowiedź... w tym bzdurnym temacie.

Odnośnik do komentarza
A osoba o nicku Zappa powinna pomagać dziadkom... włączać komputer w domu seniora... Bo z resztą ma problemy i jeszcze utrudnia życie innym.

 

Jak na razie jesteś tylko klientem tego forum. Rozwiąż chociaż jeden temat innych uzytkowników forum a wtedy pogadamy. Dostałeś wytłumaczenie od Picasso co zostało usuwane, (nieczynne sterowniki i foldery temp). Nie przedstawiłaeś raportu o stanie dysku, a pyskujesz że świat nie widział. :angry:

Odnośnik do komentarza

... a pyskujesz że świat nie widział.

Tak się zastanawiam, dlaczego zawsze, wszędzie musi się trafić ktoś taki.... przychodzi, nie pomyśli i od razu robi gnój. Zamiast kulturalnie i profesjonalnie po prostu wyjaśnić, zapytać, otworzyć oczy, poczytać i poszukać. W sumie rozmowa nie ma sensu, myślę, że ludzie tego typu ( sam avatar mówi wiele,  do tego profil na https://www.youtube.com/user/geforcPL ) mogą nie posiadać skilla do zrozumienia jakiejkolwiek krytyki (od razu wyciągają maczete), interakcji na wyższym poziomie i do ewoluowania "in general". Do tego trzeba mieć mózg - w wieku 26 lat najwyzszy czas go uruchomić...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...