Skocz do zawartości

Problem z Laptopem


Rekomendowane odpowiedzi

WItam od jakis trzech dni mam problem z laptopem SAMSUNG model NP270E5E ,a mianowicie gdy wlaczylem go 3 dni temu rano to wklaczyl sie i pisalo automatyczna naprawa komputera i znow wylaczyl i znow wlaczyl i tak w kolko i nie chcial dzialac nie podlaczony do ładowarki ,lecz po 3 dniach przelozylem dysk i chciałem zainstalowac nowego windowsa nie udalo mi sie.Gdy wlozylem dysk spowrotem to juz nie wyskakiwal mi ten napis i juz nie trzeba bylo podlaczac do gniazda ,ale wyskakuje coś innego i tutaj zalacze wam screeny:

 


 


 


 


 


 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Co rozumiesz pod pojęciem:

 

...i nie chcial dzialac nie podlaczony do ładowarki...

Wygląda na to że dysk się skaszanił. Jak to jest nowy laptop to odeślij na gwarancję. Masz nośniki odzyskiwania systemu? Czy tylko obraz na dysku był? Jeśli sam obraz na dysku to czy masz gdzieś kopię wyeksportowaną na zewnętrzny nośnik. Bo widzę że CD się nie zrobi bo Samsung to mocno utrudnił.

Odnośnik do komentarza

 

Ma tyle wspólnego że system poszedł papa na spacer i nie ma widocznych punktów przywracania drogi Sherlocku. Czyli partycja recovery też powiedziała papa. Nasz gość nie napisał dokładnie o co chodzi z ładowarką? Objawy wskazują że mogła cała płyta główna się skaszanić.

Drogi Wastonie.Ładowarka jest uzywana wtedy kiedy szlag trafił baterie.

Jego problem polega na tym że zapętliła mu się  automatyczna naprawa.Gdyby przeczytał to http://siedem.it/adam/jak-automatycznie-naprawic-windows-8/  a nie kombinował to być moze problemu by nie było.Ale gwarancji nie ma.jak to z windami.

Odnośnik do komentarza

@Zbycho co się zapętliło. Widać wyraźnie na zdjęciu nie ma punktów przywracania systemu. Nie ma obrazu. Czytałeś instrukcje do tego laptopa to polecam lekturę, bardzo nie ciekawie Samsung rozwiązał przywracanie systemu..nawet plyt CD/DVD ratunkowych nie można zrobić tylko na zewnętrzny dysk obraz. Bo co ma naprawa Windowsa 8 do przywracania systemu do stanu 0 za pomocą narzędzi producenta laptopa..i o tym mówię o przywróceniu systemu z obrazu który na dysku dostarcza producent.

Odnośnik do komentarza

Piotreek  czytaj ze zrozumieniem.

 

WItam od jakis trzech dni mam problem z laptopem SAMSUNG model NP270E5E ,a mianowicie gdy wlaczylem go 3 dni temu rano to wklaczyl sie i pisalo automatyczna naprawa komputera i znow wylaczyl i znow wlaczyl i tak w kolko

Poza tym skończmy te durna przepychankę bo graceks nie tego oczekuje.

Jeżeli masz dla niego jakies propozycje oprócz reinstalki albo nowego kompa to napisz.Jesli nie to niepisz nic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...