Skocz do zawartości

FindRight, wyskakujące reklamy a.akamaihd i wolniejsza praca komputera


Rekomendowane odpowiedzi

Jako użytkownik Ewa wklepałem tę komendę w przy starcie F8 > Napraw komputer > Wiersz polecenia i pokazało się:

 

The type of the file system is NTFS.

Cannot lock current drive.

Windows cannot run disk checking on this volume because it is write protected.

Zauważyłem natomiast użytkownika o nazwie Updatususer, na którym nie próbowałem wpisywania tej komendy. Może on jest za to wszystko odpowiedzialny? Może muszę to zrobić jako Updatususer?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wejdź do "Napraw komputer" z płyty instalacyjnej DVD a nie przez klawisz F8: KLIK. W Wierszu polecenia wykonaj to: KLIK.

 

 

Zauważyłem natomiast użytkownika o nazwie Updatususer, na którym nie próbowałem wpisywania tej komendy. Może on jest za to wszystko odpowiedzialny? Może muszę to zrobić jako Updatususer?

To jest serwisowe konto aktualizatora nVidia. Nie ma żadnego znaczenia w kontekście sprawy.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

"Zrobione" w rozumieniu usunięcia atrybutu "Tylko do odczytu" z dysku? Jeśli ta akcja pomyślnie wykonana, to już spod Windows masz wykonać ponownie sprawdzanie dysku i dostarczyć wyniki pracy z Dziennika zdarzeń.
 

1. Start > w polu szukania wklep cmd > z prawokliku Uruchom jako Administrator > wklej komendę i ENTER: chkdsk /f /r

2. Zresetuj system. Powinno zostać wykonane sprawdzanie dysku. Wyniki zostaną nagrane w Dzienniku zdarzeń w gałęzi Aplikacja w postaci rekordu z Wininit. Pobierz szczegóły tego rekordu, skopiuj i wklej do posta statystyki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...