Skocz do zawartości

Witamy na forum Fixitpc.pl
Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto. Rejestracja jest darmowa, prosta i umożliwia pełny dostęp do funkcji forum.
Zdjęcie

Nie mogę zainstalować Net Framework 2.0 SP1

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

spawciu

spawciu

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 37 postów
Witam serdecznie
Trafił do mnie komputer z prośbą o zainstalowanie w/w aplikacji (NET Framework), niestety nie można tego dokonać gdyż po raz kolejny pojawia się błąd:
"[09/18/13,19:00:39] Microsoft .NET Framework 2.0a: [2] Error: Installation failed for component Microsoft .NET Framework 2.0a. MSI returned error code 1603
[09/18/13,19:00:41] WapUI: [2] DepCheck indicates Microsoft .NET Framework 2.0a is not installed."
Zależy mi na czasie więc proszę o szybką poradę. Nie chcę sam kombinować bo skanowania trochę trwają a w sumie nie wiem od czego zacząć a cisną mnie bym szybko postawił nowy system. Ciekaw jestem jednak dlaczego tak się dzieje i póki co zaczekam chwilkę na poradę. Pozdrawiam serdecznie - Staszek. 
Załączam podstawowe logi: FRST, OTL, gmer.

Edit:
Powyższa instalacja potrzebna jest do instalacji Windows esential, pomyślałem że może na tę chwilkę Avasta zainstaluję. Co się okazuje - próba instalacji Avast kończy się wyłączeniem programu a także skróceniem okresu darmowego użytkowania do "0" dni. Wszelkie próby załączenia go spełzają na niczym.

Załączone pliki

• Załączony plik  OTL.Txt   122.95 KB   34 Ilość pobrań
  • Załączony plik  FRST.txt   101.59 KB   34 Ilość pobrań
  • Załączony plik  Extras.Txt   27.92 KB   30 Ilość pobrań
  • Załączony plik  Addition.txt   23.39 KB   33 Ilość pobrań
  • Załączony plik  loggmer.txt   8.23 KB   23 Ilość pobrań

picasso

picasso

Administrator

• Administratorzy
  • 27902 postów
Był uruchamiany ComboFix i na ten temat: KLIK. Program nie może służyć do rozwiązywania takich rzeczy, kompletnie inny cel. Są tu dwie sprawy:

1. Sprawa główna (i dlatego temat przenoszę do działu Windows XP):

Nie mogę zainstalować Net Framework 2.0 SP1
(...)
DepCheck indicates Microsoft .NET Framework 2.0a is not installed

Zainstaluj .NET Framework 3.5 Service Pack 1. W linku wybierz paczkę "Full":

Full Package
To download the full package, rather than the bootstrapper, click on the link below:
.NET Framework 3.5 Service Pack 1 (Full Package)

A więcej na temat tej instalacji w tym poście: KLIK.

2. Adware w systemie jest, ale to temat podrzędny i nie związany z objawami. Instrukcje czyszczenia w spoilerze.

Spoiler

.

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu.

spawciu

spawciu

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 37 postów

Winien jestem Wszystkim przeprosiny, za nieobecność w swoim wątku aż tyle czasu. Życie sprawia wiele niespodzianek ale przepraszam, że dopiero teraz się odzywam. Jak wspominałem - była mozliwosc zabrania komputera i ponowne zainstalowanie systemu. Tak tez sie stało i nie miałem wpływu na mozliwosc naprawy. Przepraszam Picasso za stracenie czasu na mój wątek jednakze chciałem spróbowac pomóc. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych