Skocz do zawartości

Witamy na forum Fixitpc.pl
Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto. Rejestracja jest darmowa, prosta i umożliwia pełny dostęp do funkcji forum.
Zdjęcie

_CxxFrameHandler3 - msvcrt.dll

• Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

radpopl

radpopl

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
Witam po raz pierwszy :).

Mam takie problem z WinXP Home SP3.
Zainstalowałem BitDefendera, ale przy starcie systemu otrzymuję komunikat o braku procedury
__CxxFrameHandler3 w bibliotece msvcrt.dll

Co zrobić by naprawić, a nie zepsuć system? :)

Do tej pory nie miałem takich błędów.

mgrzeg

mgrzeg

Moderator

• Moderatorzy
  • 600 postów
Witam na forum,
spróbuj skorzystać z tego opisu: [KLIK].

m.g.

diox

diox

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 1057 postów
Do autora: dodaj jeszcze logi z OTL .

.

radpopl

radpopl

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
Załączam z Dependency Walkera plik dwi.

http://speedy.sh/aG6vG/gziface.dwi

Z ProcDumpem mam ten problem, że BitDefendera nie daje się ubić, a jeżeli uruchomię gziface.exe to ProcDump wyświetla komunikat, że uruchomionych jest wiele instancji.
Poczekam, aż przy aktualizacji wyskoczy błąd.

OTL robi skan, ale może da się ustalić przyczynę z logu Dependency Walkera, bo widzę błędy?

mgrzeg

mgrzeg

Moderator

• Moderatorzy
  • 600 postów
W logu z DW nie widzę problemów. Skąd masz pewność, że ten komunikat pochodzi z tego programu?
Spróbuj użyć Process Explorer [KLIK]: w momencie, gdy pojawi się tytułowy komunikat, to go nie potwierdzaj, tylko uruchom Process Explorer, wybierz z paska narzędzi symbol celownika i przeciągnij go i wskaż okienko z komunikatem błędu. Gdy okienko zostanie podświetlone, wówczas puść przycisk myszy, a na liście procesów Process Explorera zostanie na niebiesko zaznaczony proces, do którego należy to okno. Kliknij na niego prawym przyciskiem myszy i wybierz Create Dump->Create Full Dump, spakuj zipem i wrzuć na speedyshare.com.

m.g.

radpopl

radpopl

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
Nie bardzo chce się proces podświetlić.
W załączniu zrzut ekranu.

Zrzut z update.exe (teraz błąd wyrzucił proces aktualizacji BitDefendera) wrzucam.

Edit: jednak podświetla się csrss.exe.

Edit: i zrzut z update.exe, chociaż hmm czy nie powinienem wysłać tego csrss.exe?
http://speedy.sh/XTwGT/update.dmp

Załączone miniatury

• Clipboard02.png

mgrzeg

mgrzeg

Moderator

• Moderatorzy
  • 600 postów
Update.exe to był celny strzał :)
Zmień nazwę pliku C:\WINDOWS\system32\wer.dll na C:\WINDOWS\system32\wer_old.dll i sprawdź, czy to coś zmieniło (uruchom ponownie komputer).

Spoiler

m.g.

radpopl

radpopl

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
Wielkie dzięki -- działa :).
Ten wer.dll nie jest do niczego potrzebny?

PS. Zobaczymy czy twórcy BitDefendera znajdą problem, wysłałem ticket kilka dni temu.

mgrzeg

mgrzeg

Moderator

• Moderatorzy
  • 600 postów
Wer.dll pochodzi z Visty - musiałeś go wrzucić przy okazji instalacji czegoś innego i nie jest Ci do niczego potrzebny - jak widać może jedynie powodować problemy.
Zamykam zatem temat.

m.g.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych