Skocz do zawartości

Minimalizowanie gry


allsside

Rekomendowane odpowiedzi

Hej od 2 dni dopadl mnie problem który pojawiał się już wcześniej duuużo wcześniej,wiec tak podczas gry jakiej kolwiek gra mi sie minimalizuje ale powiem to dokładniej podczas gry w world of tanks nie mam truby pełno ekranowego i widać jak coś przeskakuje na pasku na dole jest to jakiś program ale nie wiem jaki bo pojawia sie na jedną setną sekundy.Wyłączyłem wykrywanie usług interaktywnych ale nic to nie dało.Gry minimalizują mi sie co 2-3 min lub nawet co 7 minut jest to bardzo wkurzające nie musze mówić chyba dlaczego bo każdy wie dlaczego.Prosił bym o jakąś nawet taką malutką pomoc.

 

A i jeśli jest to możliwe (nie chce wam zawracać głowy) przeglądniecie moje logi czy nie ma jakichś wirusów lub błedów ?

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Żadnych szkodników tu nie widzę. Wynosimy się do działu systemowego.

 

 

Hej od 2 dni dopadl mnie problem który pojawiał się już wcześniej duuużo wcześniej,wiec tak podczas gry jakiej kolwiek gra mi sie minimalizuje ale powiem to dokładniej podczas gry w world of tanks nie mam truby pełno ekranowego i widać jak coś przeskakuje na pasku na dole jest to jakiś program ale nie wiem jaki bo pojawia sie na jedną setną sekundy.

 

Podstawowe pytanie: czy w AVG masz włączoną funkcję Trybu gracza?

 

 

Wyłączyłem wykrywanie usług interaktywnych ale nic to nie dało.

 

Co to oznacza? Jak, gdzie, czym?

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Podstawowe pytanie: czy w AVG masz włączoną funkcję Trybu gracza?

 

tak mam właczony tryb gracza

 

 

Co to oznacza? Jak, gdzie, czym?

 

W services.msg czy jakoś tak tu na tej stronie jest tak opisane

http://windows7forum...u-zadan-26614-t

 

 

A już wiem jaki to program sie wyswietla jest to LiveUpd.exe

Edytowane przez allsside
Odnośnik do komentarza
tak mam właczony tryb gracza

 

To nie wyklucza mimo wszystko AVG i wpływu jego procesów. Wypróbuj czy na czystym rozruchu zachodzi to samo: KB929135.

 

 

W msconfig.msa czy jakoś tak tu na tej stronie jest tak opisane

 

Przywróć domyślny status tej usługi czyli Ręczny.

 

 

EDIT: Nie zauważyłam edycji:

 

A już wiem jaki to program sie wyswietla jest to LiveUpd.exe

 

Ale jaka ścieżka? W raporcie OTL w ogóle nie widać takiego procesu. Najbliżej co jest z nazwą zaczynającą się od "Live" to moduł:

 

MOD - [2012-07-20 09:59:44 | 000,273,408 | ---- | M] () -- C:\Program Files (x86)\Internet w Cyfrowym Polsacie\LiveUpdateInterface.dll

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Czy to zle jak zawsze uruchamiam komputer selektywnie z opcjami załaduj usługi systemowe i startowe i ukryte ale zaznaczone uzyj oryginalnej konfiguracji rozruchu ? w msconfig tak mam bo widze ze powinno być zaznaczone uruchom normalnie

 

 

Nie nie przepraszam liveupd.exe to napisalem bo tak na innych forach było.

 

A co do czystego rozruchu to nie ma takiego problemu wszystko jest w porządku nie minimalizuje sie.

Edytowane przez allsside
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...