Skocz do zawartości

Witamy na forum Fixitpc.pl
Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto. Rejestracja jest darmowa, prosta i umożliwia pełny dostęp do funkcji forum.
Zdjęcie

Nie można uruchomić IE8

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

nezpers

nezpers

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów
Jak w temacie, nie można uruchomić IE, po kliknięciu tylko mrygnie jakieś okienko i cisza.Wiem że ta przeglądarka jest kijowa ale tylko na niej mogę zalogować się do pewnego serwisu w pracy. robiłem skan malware po uprzednim rkill i jest czysto.Inne przeglądarki typu mozilla i chrome robią, niestety to mnie nie zadowala.Pozdrawiam i ząłączam logi otl.Próbowałem też jakiś programów do naprawy jednakże nie da się ich uruchomić, przeinstalowanie IE8 restartowało mi kompa.

Załączone pliki

• Załączony plik  OTL.Txt   92.32 KB   70 Ilość pobrań
  • Załączony plik  Extras.Txt   31.4 KB   52 Ilość pobrań

komar1993

komar1993

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 113 postów
Jakiś czas temu też tak miałem i w moim przypadku pomogło odinstalowanie IE8 za pomocą programu revo uninstaller pro a następnie ponowne zainstalowanie ie 8

.....Nikt Nie Może Cię Poniżyć Bez Twojej Zgody......

picasso

picasso

Administrator

• Administratorzy
  • 27735 postów
Temat przenoszę do działu Windows. Oznak czynnej infekcji brak, są tylko ślady w mapowaniu dysków po podpinaniu zarażonych USB i mikro elementy adware. Nie jest to związane z problemem głównym, a doczyszczenie tego w spoilerze:

Spoiler

Jak w temacie, nie można uruchomić IE, po kliknięciu tylko mrygnie jakieś okienko i cisza. (...) Próbowałem też jakiś programów do naprawy jednakże nie da się ich uruchomić, przeinstalowanie IE8 restartowało mi kompa.

Objaw charakterystyczny dla uszkodzonej przeglądarki. Podobna historia: KLIK.

.

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu.

nezpers

nezpers

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów
Witam, tak myślałem aby to przenieść. Już biorę się za lekturę. dam znać co z tego wyniknie.

nezpers

nezpers

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów
jups, wykonałem skrypt potem restart, następnie sprzątanie i system po sprzątaniu nie wstaje, awaryjnie też nie, po wyświetleniu paska ładowania windowsa ciemny ekran, nie wyświetla się nawet ekran logowania. help...tonę, spróbowałem zrobić naprawę z dysku windowsa R-napraw, niestety dalej to samo.

picasso

picasso

Administrator

• Administratorzy
  • 27735 postów

wykonałem skrypt potem restart, następnie sprzątanie i system po sprzątaniu nie wstaje

Czyli po pierwszym restarcie było w porządku, dopiero po drugim to się stało?

spróbowałem zrobić naprawę z dysku windowsa R-napraw, niestety dalej to samo

Zrobiłeś nieskuteczną naprawę z instalatora, to nie wiem czy jest zasadne to co powiem, ale można spróbować Przywracania systemu tą metodą: KLIK. A jeśli nic to nie da, dane skopiować i przeinstalować Windows. Tu i tak był uszkodzony Internet Explorer, a po Reperacji jest jeszcze bardziej uszkodzony (gwałtowne zdegradowanie plików IE8 do IE6, bez prawidłowej deinstalacji), ponadto Reperacja cofa i inne wersje plików i wpływa negatywnie na sterowniki zewnętrzne.

.

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu.

nezpers

nezpers

Użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 38 postów
Witam, tak też zrobione, tyle że łącznie z wymianą jednostki , bo ta już leciwa była, reinstalka i wszystko na nowo, tylko że czasu sporo bo komputerek z księgowości. Pozdrawiam , temat do zamknięcia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych