Skocz do zawartości

Witamy na forum Fixitpc.pl
Aktualnie przeglądasz stronę jako gość. Jeżeli posiadasz już konto, zaloguj się - w przeciwnym wypadku zarejestruj konto. Rejestracja jest darmowa, prosta i umożliwia pełny dostęp do funkcji forum.
Zdjęcie

Firefox - To połączenie jest niezaufane

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

r3crac

r3crac

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
Cześć.
Mój problem polega na tym, że wchodząc (a właściwie logując się) na strony gmail, youtube, blogger (usługi google) dostaję komunikat od firefoxa:

To połączenie jest niezaufane

Program Firefox został poproszony o nawiązanie bezpiecznego
połączenia z serwerem accounts.google.com, ale nie można potwierdzić bezpieczeństwa tego połączenia.

accounts.google.com używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa.

Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ nie dostarczono łańcucha wystawców.

(Kod błędu: sec_error_unknown_issuer)

Wszystko działa normalnie, pobieram pliki z maksymalną prędkością. Trochę długo system się włącza.

Mam Windows 7 32 bity. Skanowałem programem Microsoft Security Essentials - nic nie wykryło. Zmieniałem datę na prawdziwą (z prawdziwej :D) używając Ustawień czasu z Internetu:
Dołączona grafika
Nie pomogło!

Jeżeli korzystam z Chrome, to wszystko działa :). Chcę to naprawić bez reinstalacji Firefoxa.

Logi są w załącznikach (GMER wykrył rootkita).

r3crac

r3crac

Użytkownik

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów
Sam naprawiłem problem. Należy wejść w Opcje -> Zaawansowane -> Sieć -> Połączenie, Ustawienia -> Zaznaczyć "Bez serwera proxy"
U mnie zadziałało. Dlaczego? Nie wiem. Pewnie mam coś z serwerami DNS. Zmienię na OpenDNS i powinno być OK.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych