Skocz do zawartości

Samozapełnianie się dysku C z Windows


magnumpl1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na wstepie napisze,ze chcialbym aby ta sprawa zaopiekowal sie użytkownik picasso,mam informacje z innego forum,ze to najlepsza osoba ktorra moze mi pomoc.

 

 

A więc zaczne od tego ,że problemy z komputerem mam juz od bardzo dłuższego czasu. Zaczęlo sie od resetów,potem BSODY , potem s.m.a.r.t errory ( BADY ) teraz do tego wszystkiego zapełnanie sie dysku C.

Może tak : Zamawiałem informatyka,ale on sprawdził powiedział,że dysk twardy trzeba zamienić i wział 30zł za fatyge.. Ok dysk twardy,ale to chyba nie jest głównym powodem zapełniania się partycji C nie prawdaż? btw. C z windowsem.

teraz tak całkowity rozmiar : 50gb ( 48 z kawałkiem ) Wolne miejsce : 0 bajtów. robiłem logi OTL i wklejałem na pewne forum ,ale powiedzieli,że nie widzą tu nic podejrzanego. W czym tkwi problem? Może uznacie mnie za kretyna,ale ja juz ponad rok sie z tym uborykam i jakoś czasu nie mam za bardzo to wszystko zrobić bo ja tylko emeile wieczorem wyśle i wyłączam komputer....

 

 

I nie wiem czy to dobry dział,jeśli nie prosze o przeniesienie...i z góry dziękuje za wszelakie odpowiedzi i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...